Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e 46 coupe Wrocław


wsparciuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trafiłem na 2 egzemplarze e46 w Wrocławiu, możecie mi napisać czy warto, może ktoś zna sprzedawcę , może miał z nim styczność, byłbym wdzięczny jakby ktoś obejrzał auta i dał znać czy warto z Szczecina się wlec. Pozdrawiam

1. BMW 325i COUPE LIFT INDIVIDUAL M-PAKIET BI-XENON (4884281194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. BMW 330i COUPE LIFT M-PAKIET XENON FULL OPŁACONA (4894340297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez wsparciuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Tak na dzień dobry:

1. Ma zarąbisty lakier :D jeszcze o takim nie słyszałem, ponoć w słońcu daje kolor podobny do rozlanej benzyny :P No i to Individual - to samo w sobie jest na plus. Wyposażenie też całkiem ok

2. Śmiech na sali :D Najbogatsza wersja wyposażenia a tak naprawdę nie ma nic. Ani Hi-fi, ani navi, ani rolety, ani nawet podgrzewanych foteli. Nie wiem czy BMW w oryginale tak obszywało fotele - jeśli nie to ktoś je obszył. Po co? Nie wiadomo :P może przetarte z powodu dużego przebiegu? ;) Jedyny plus to 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna i druga przypicowana dla amatorów z kasą :P i to jeszcze są do opłat , przebieg standardowo cofniety przy 3.0 to musiało być 300tyś na plus bo mam taką sama w alcantarze i przebieg 250tyś i nie jest przetarta takie ceny wystawił ze opłacało się obszyć fotele jak by było profi to by i tylne zagłówki obszył do kompletu , no i 3.0 xenonu nie posiada a w opisie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wolał kupić coś takiego BMW E46 330 Ci coupe anglik igielka !!! Mozliwa zamiana Ruda Śląska ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl) albo w uk poszukać jakieś fajnej bo co druga to mpakiet a przekładka to jak klocki lego dla dużych chłopców :P całą przekładkę do 2-2,5 tyś z wiązką kupujesz i taka coupeja wychodzi 20tyś na gotowo z rejestracją , pewnością ze nie ma 3 ćwiartek i 400tyś nalatane a 10tyś zostaje w kieszeni takie moje zdanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nieraz widziałem u gościa E46 i e39, sprzedaje prawie same Pb , dodatkowo nie wiem czy w Coupe było montowane 8 poduch, w tej drugiej xeńca brak, czujnika deszczu nie ma, listwy black cube, a przy lewarku jakieś czarne wyglancowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wolał kupić coś takiego BMW E46 330 Ci coupe anglik igielka !!! Mozliwa zamiana Ruda Śląska ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl) albo w uk poszukać jakieś fajnej bo co druga to mpakiet a przekładka to jak klocki lego dla dużych chłopców :P całą przekładkę do 2-2,5 tyś z wiązką kupujesz i taka coupeja wychodzi 20tyś na gotowo z rejestracją , pewnością ze nie ma 3 ćwiartek i 400tyś nalatane a 10tyś zostaje w kieszeni takie moje zdanie :lol:

Ja bym Angole kupił tylko i wyłacznie E36 M3 i to do latania i upalania.

Nic innego.Pózniej normalnego auta nie idzie sprzedać bo wszyscy że to Angol i fakt bo cholera wie jak i kto zrobił tą przekładke.

Tak samo jak ze Swapami.

A co do auta to nie wiem akurat tych nie oglądałem.

Ale iglądałem u niego pare innych aut.

I były na prawde spoko.Nie bardzo było się do czego przyczepić poza ceną.

A w oglądanie aut komuś się już nie bawie.

Bo ja dzwonie i robie kilometry za BÓG ZAPŁAĆ a nawet jak auto jest fajne to goście mówią że i tak nie będą robić tyle KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym wolał od niemca sprowadzic tylko prywtnej osoby, nie komisu. Przerejstrowac i wlozyc troche kasy bo pewnie trzeba by bylo. Mozna trafic na fajne, gdzies przetarte w bok, albo w dupe bo tanio zrobic mozna. Duzo mozna zaoszczedzic, a dla siebie moze byc :) Takie moje zdanie.

Ja tak wlasnie zrobilem z tym, ze nie znalazlem ryśnietej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...