Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


kolejna bezwypadkowa z allegro


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

BMW Seria 3 ( wszystkie ) 330 E90 (2005-2012) 89000 PLN. walbrzych - otoMoto.ploczywiście na alle opisane jako bezwypadek... ogólnie auto fajne , szkoda tylko ,że o wypadkowości dowiadujemy się od sprzedającego po lekkim przyciśnieciu...:bag::bag::bag: zayebana była w drzwi kierowcy, uszkodzony próg,lewy przedni błotnik, malowana cała lewa strona6a2bc57d663d.jpg

VIN WBAUW91090F183007

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to wypadek :lol: to było otarcie o wózek z biedronki , równie dobrze można było kupić drzwi i błtonik w kolor przycieniować słupki , rozumie dach ćwiara to by można się było podniecać że coś poważnego , moim zdaniem auto pewniejsze w zakupie bo wiadomo że typ dbał jeździł sprzedał bo rozbił a nie że miało miliony kilometrów czy pływało w stawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to wypadek :lol: to było otarcie o wózek z biedronki , równie dobrze można było kupić drzwi i błtonik w kolor przycieniować słupki , rozumie dach ćwiara to by można się było podniecać że coś poważnego , moim zdaniem auto pewniejsze w zakupie bo wiadomo że typ dbał jeździł sprzedał bo rozbił a nie że miało miliony kilometrów czy pływało w stawie

Dysputa na temat czy to poważne i czy warto, czy odpuścić to już osobna bajka, chodzi o kwestię tej typowej handlarskiej uczciwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce to jest inny tok myślenia niż na zachodzie u nas ma byc 180tyś na blacie nie ważne czy 2000r czy 2009 i oczywiście bezwypadkowy inaczej się nie sprzeda :lol: , na zachodzie wyznacznkiem wartości auta jest jego przebieg wiadomo ma nalatane to będzie się sypał , a czy był malowany czy nie nikt sie tym nie podnieca bo postawisz pod jakimś lidlem i ci zarysują czy stukną , dlatego mnie dziwi ze ludzie szukają u nas aut nie lakierowanych perełek:) to lepiej jak handlarz przywiezie auto i cofnie 200tyś czy topielca wyczyści bo nie kumam mało na zachodzie jest okazji że ktoś dobre i tanio sprezentuje handlarzowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Słodki, znów okazujesz swoją ignorancję wobec tego co jest w rzeczywistości. Wyobraź sobie, że na zachód, północ i południe od granicy Polski każdy kto kłamie (!) kupującego, a ten się zorientuje po czasie i na ten przykład sprawa trafi do sądu - ma tak przewalone jak w ruskim czołgu. Dodatkowo tam ludzie są uczeni uczciwości od dziecka, u nas cwaniactwa. Dlatego tam nikt nie bawi się w "bezwypadkowe", kupujący jest bezpieczniejszy bo jak sprzedający go nie poinformuje a coś z tego tytułu się stanie to albo odda kasę albo będzie musiał naprawić. Tam po prostu to się nie opłaca - i PL też niedługo przestanie. Zapamiętaj moje słowa, prędzej czy później tak będzie. Dodawać każdy umie, wnioski wyciągać też. Handlarz czy "prywatny" właściciel nie ma znaczenia. Pytanie kto jakim jest człowiekiem... Może dla Ciebie to bezwypadek, dla mnie ma uszkodzone dwa bardzo istotne miejsca karoserii (słupek A i B) co oznacza, że kolejne uderzenie w to miejsce może się skończyć dla kierującego tragicznie. Ty tego nie widzisz bo w d***pie masz innych, nie moja sprawa itd. Ja widzę to inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Słodki, znów okazujesz swoją ignorancję wobec tego co jest w rzeczywistości. Wyobraź sobie, że na zachód, północ i południe od granicy Polski każdy kto kłamie (!) kupującego, a ten się zorientuje po czasie i na ten przykład sprawa trafi do sądu - ma tak przewalone jak w ruskim czołgu. Dodatkowo tam ludzie są uczeni uczciwości od dziecka, u nas cwaniactwa. Dlatego tam nikt nie bawi się w "bezwypadkowe"
:lol::lol::lol: Muszę Cie zmartwić bo 2 lata w Bremen robiłem auta i rzeczywistość jest inna :-P robi się auta i po grubych dzwonach tylko tam jest sprzęt i zaplecze części i auta wyjeżdżają bezwypadkowe i to nie jest oszukiwanie , a w serwisie bmw też wymieniają ćwiary dachy i podłużnice jesteś za zielony w tych sprawach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty opowiadasz? W Niemczech auta po dzwonach, nawet nie są naprawiane. Niemiec dostaje odszkodowanie i kupuje kolejne nowe z salonu, bo dostaje takie odszkodowanie, że bez problemu kupi takie samo albo nowsze auto. W Niemczech nie każda naprawa jest do ogarnięcia, dlatego też nagminne jest, że przywożą rozbite auta z Niemiec do Polski, gdzie magicy robią z nimi cuda i spowrotem wracają do Niemiec. Są to przeważnie młode samochody lub auta typu M3 M5 M6. Także w Niemczech wcale tak nie jest kolorowo. A co do przebiegu... Wolę mieć auto co ma 400.000 przebiegu i sporo podzespołów wymienione już na nowe, niż przebieg 150.000, gdzie powoli kończy się czas żywotności podzespołów założonych na pierwszy montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce to jest inny tok myślenia niż na zachodzie u nas ma byc 180tyś na blacie nie ważne czy 2000r czy 2009 i oczywiście bezwypadkowy inaczej się nie sprzeda :lol: , na zachodzie wyznacznkiem wartości auta jest jego przebieg wiadomo ma nalatane to będzie się sypał , a czy był malowany czy nie nikt sie tym nie podnieca bo postawisz pod jakimś lidlem i ci zarysują czy stukną , dlatego mnie dziwi ze ludzie szukają u nas aut nie lakierowanych perełek:) to lepiej jak handlarz przywiezie auto i cofnie 200tyś czy topielca wyczyści bo nie kumam mało na zachodzie jest okazji że ktoś dobre i tanio sprezentuje handlarzowi

Pisanie,mówienie że w Polsce jest tak,siak i robi się tak czy inaczej,bo nie sprzedasz, bo nikt nie przyjedzie, bo każdy chce nowe, bo poniżej 200 tys. musi wynosić przebieg itp. świadczy o byciu ulepiony z tej samej gliny której użyto przy sklejaniu wszystkich domorosłych handlarzy, polskich motoryzacyjnych "byznesmenów" - abstra***ąc od tego jak jest u nas, jak " na zachodzie ", a jak " za Bugiem " i co jest łamaniem prawa, a co nie, starczy rzec że jeśli zostałeś wychowany jako człowiek normalny i uczciwy, który ma swój honor i zasady to nie stosujesz takich forteli, ani nie próbujesz ich usprawiedliwiać żadnymi " realiami rynku ", tylko traktujesz je jako naganną patologię, którą należy zwalczać.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą słodkim nie ma co dyskutować! To tak dla przypomnienia jakby ktoś zapomniał albo nie czytał! Wnioski niech każdy wyciągnie sam.

lolollolollolol

http://www.maxbimmer.pl/f95/s%b3odki-nasz-kochany-forumowicz-17599/

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek:4::4::4:

w pierwszym poście dałem vin, wczoraj mój kolega kupił to auto za 74 koła, [ wyjściowo kosztowało 89 koła] po 15 minutach oddał je kupującemu po tym jak chciał dać po klaksonie z zakupowej radości a ręka prawie wpadła mu do środka kierownicy... po zdjęciu poduszki ukazała sie poduszka wyglądająca jak flak - po naciśnięciu jej jest miękka jak świeży pączek.... co o tym myślicie??? nie wygląda jak po wystrzale i "spakowaniu"...

po podpięciu kompa nie było żadnych błędów poduszki.... cóż, szukamy dalej.... może ktoś ma coś pewnego?

ma być seria 3 ,jak najświeższa , 6 garów, bogato wypasiona ... budżet ok 70- 80 tyś...:-P

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek:4::4::4:

w pierwszym poście dałem vin, wczoraj mój kolega kupił to auto za 74 koła, [ wyjściowo kosztowało 89 koła] po 15 minutach oddał je kupującemu po tym jak chciał dać po klaksonie z zakupowej radości a ręka prawie wpadła mu do środka kierownicy... po zdjęciu poduszki ukazała sie poduszka wyglądająca jak flak - po naciśnięciu jej jest miękka jak świeży pączek.... co o tym myślicie??? nie wygląda jak po wystrzale i "spakowaniu"...

po podpięciu kompa nie było żadnych błędów poduszki.... cóż, szukamy dalej.... może ktoś ma coś pewnego?

ma być seria 3 ,jak najświeższa , 6 garów, bogato wypasiona ... budżet ok 70- 80 tyś...:-P

Na bogato... Rezystor zamiast poduchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś za zielony w tych sprawach
oczywiście słodki, jak zwykle rozgryzłeś mnie.... Nie jednego ulepa zhandlowałeś więc się znasz... całe 2 lata spędziłeś gdzieś tam naprawiając samochody po crash testach - WOW!! I co teraz teraz mamy Ci mówić mistrzu? W ciągu tych 2 lat zjadłeś wszystkie rozumy, teraz jesteś wszechwiedzący i jak prawdziwy superbohater nosisz majtki na spodniach a jak masz dzień to nawet po wodzie stąpasz - dzizas. Idź popracuj parę lat w fabryce z branży automotive a zrozumiesz co to znaczy samochód bezwypadkowy. I jeszcze ktoś tam sprzedawał te ulepy z Bremen jako bezwypadkowe... Taki sam oszust jak ten z ogłoszenia!!! Twoje sumienie nie przyjmuje do wiadomości tego, że w tym temacie chodzi o kłamstwo i oszustwo a nie o to jak samochód jest naprawiony. Wstawiona była ćwiartka, dach czy pół samochodu - to się o tym informuje i koniec pieśni. Klient albo się godzi na to żeby jeździć takim "bezwypadkiem" albo szuka dalej. Niestety to się nie stanie, bo takie osoby jak ty nie miałby by co zrobić z tym szrotem na kołach co ma przygotowanych do handlu. Więc dalej będą sprzedawane dwa zespawane samochody jako jeden bezwypadkowy - już nie mogę się doczekać kiedy powstaną przepisy skutecznie ścigające takich oszustów.
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

procedury naprawy aut w ASO sa przeciez i w Rumunii i w DE takie same. Prywatnie robi sie przeciez takze naprawy na zasadzie kupimy na szrocie cwartke i przespawamy..... ale prywatnie!!! Auta w ASO naprawia sie nowymi czesciami a nie "cwiartkami ze szrotu" - wiec latwo sprawdzic czy "cwiartka" jest czescia zamienna :)

Tyle, ze dochodzi ochrona prawna: za wady ukryte sprzedawca odpowiada 2 lata!!!! jak napisze w umowie, ze auto jest bezwypadkowe a klient po roku np przy okazji wymiany cieknacego baku wyczai, ze auto jest prostowane moze spokojnie po sadach wytargac sprzedawce (jak udowodni, ze to nie on dzwona mial i naprawial tydzien temu...) - najlepsze jest to, ze w PL tez jest ta sama ochrona... wystarczy dobrze opisac stan auta na umowie (unikac okreslen "kupujacy zapoznal sie ze stanem i nie wnosi..." ... w razie oszustwa wezwac rzeczoznawce motoryzacyjnego (z listy misnistra transportu????) a slodki czy nieslodki szybko pozna skutecznosc e-sadow.

Co do naprawy auto po wypadku z AC czy tez kasa w reke... u nas AC nie pokrywa utraty wartosci/chyba ze cos sie zmienilo/ (nie wiem jak w DE) i koszty napraw w DE sa wyzsze... zwyczajnie ten sam dzwon w PL naprawia sie taniej niz w DE i nie z mentalnosci czy czegosc innego ale z realiow ekonomicznych w DE ubezpieczycielowi taniej wyjdzie dac kase za auto i rozbitka sprzedac

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a slodki czy nieslodki szybko pozna skutecznosc e-sadow
:D kolego przejedź się po Wrocławskich warsztatach i zobacz jakie auta stoją do naprawy , a druga sprawa możesz wziąść stado rzeczoznawców i ci to nic nie da :D pracuję z likwidatorami szkód z ubezpieczeń za dużo Przemysław dobranocki się naoglądałeś , naprawa blacharska to jest normalna kolej rzeczy , polecam oblukać stronkę ruskiego warsztatu ????? ????????????? ?????????? Autobotanik'?................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ,bez spinania się.... suma sumarum auto zostało kupione przez mojego kolegę - cena moooocnoooo spadła w dół .... jeździłem tą bmką i jest git ... może kiedyś na zlocie będziecie mogli ją pooglądać....

temat uważam za wyczerpany.... zamykamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...