Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 325Ci Wrocław


Kandyn

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega zainteresowany jest tym autem

BMW 325i 192KM M-PAKIET SKÓRA 1-WŁAŚ SHADOWLINE (4994276652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Widze,ze był temat o tym handlarzu bo ktos tu dal link z dwoma ogloszeniami jego aut.

Czytalem komentarze, ale nikt nie pisal, czy byl u Niego ogladac auta itp.

Widze, ze zdjec, ze auto troche wypicowane, niby shadow line, a tylko nere w czarny ma. Przebieg raczej nie realny.

Czy w ogole jest sens jechac to ogladac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogole jest sens jechac to ogladac?
No to ja się wypowiem:

M-pak wewnętrzny kończy się na siedzeniach... podsufitka nie jest czarna, kiera sport i gałka zmiany biegów zwykła. Z zewnątrz to zwykły polift. Nerki oklejone lub "pryśnięte". Shadowline jest chomlin'em. Z fajnych rzeczy ma grzane stołki, PDC i szyberdach. Brak tylnych szyb w elektryce, radio na kasety, prawy przedni błotnik wygląda na malowany (wygląda bo zdjęcia ch***owe i nie widać dokładnie). W opisie jest że niby posiada czujnik deszczu... tiaaa tak samo jak mój rower. Hak? chyba jak ucho do holowania się wkręci... W e46 szyby nie miały datowania, chyba że wszystkie były wymienione na zamienniki :D Takich smaczków przy oględzinach znaleźć można więcej. Jeśli to marne wyposażenie nie odstraszyłoby mnie a samochód nie miał zbyt poważnych spotkań 3go stopnia z innymi przeszkodami to przy mocnej obniżce ta oferta może być atrakcyjna.

P.S. szkoda że skrzynia jest 5 biegowa, od marca 2003 wychodziły 6cio biegowe...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem:

M-pak wewnętrzny kończy się na siedzeniach... podsufitka nie jest czarna, kiera sport i gałka zmiany biegów zwykła. Z zewnątrz to zwykły polift. Nerki oklejone lub "pryśnięte". Shadowline jest chomlin'em. Z fajnych rzeczy ma grzane stołki, PDC i szyberdach. Brak tylnych szyb w elektryce, radio na kasety, prawy przedni błotnik wygląda na malowany (wygląda bo zdjęcia ch***owe i nie widać dokładnie). W opisie jest że niby posiada czujnik deszczu... tiaaa tak samo jak mój rower. Hak? chyba jak ucho do holowania się wkręci... W e46 szyby nie miały datowania, chyba że wszystkie były wymienione na zamienniki :D Takich smaczków przy oględzinach znaleźć można więcej. Jeśli to marne wyposażenie nie odstraszyłoby mnie a samochód nie miał zbyt poważnych spotkań 3go stopnia z innymi przeszkodami to przy mocnej obniżce ta oferta może być atrakcyjna.

P.S. szkoda że skrzynia jest 5 biegowa, od marca 2003 wychodziły 6cio biegowe...

6cio biegowe skrzynie w 325i? A to niespodzianka, przyznam się, że nie wiedziałem:p To cenna wiadomość, bo na wiosnę będę się rozglądał za 325i albo 330i. 330i też miały już 6 biegowe skrzynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem:

M-pak wewnętrzny kończy się na siedzeniach... podsufitka nie jest czarna, kiera sport i gałka zmiany biegów zwykła. Z zewnątrz to zwykły polift. Nerki oklejone lub "pryśnięte". Shadowline jest chomlin'em. Z fajnych rzeczy ma grzane stołki, PDC i szyberdach. Brak tylnych szyb w elektryce, radio na kasety, prawy przedni błotnik wygląda na malowany (wygląda bo zdjęcia ch***owe i nie widać dokładnie). W opisie jest że niby posiada czujnik deszczu... tiaaa tak samo jak mój rower. Hak? chyba jak ucho do holowania się wkręci... W e46 szyby nie miały datowania, chyba że wszystkie były wymienione na zamienniki Takich smaczków przy oględzinach znaleźć można więcej. Jeśli to marne wyposażenie nie odstraszyłoby mnie a samochód nie miał zbyt poważnych spotkań 3go stopnia z innymi przeszkodami to przy mocnej obniżce ta oferta może być atrakcyjna.

P.S. szkoda że skrzynia jest 5 biegowa, od marca 2003 wychodziły 6cio biegowe...

Dzieki za odpowiedz :) TO szkoda chyba jechac ogladac. Ale pokaze mu wasze opinie. Jak bedzie chciał nadal jechac i ogladac to niech jedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to ten chłopina co byłem u niego 530i oglądać ,nie spodziewał bym sie szału ,ale spróbować można ,może akurat

A jutro na 14 jestesmy ustawieni, pojedzie z nami lukasbmw bo pewnie lepiej sie zna ode mnie :) Blisko, wiec mozna obejrzec. Jedna osoba z forum kupila od niego bmw i jest zadowolona. Jutro sie okaze jaki diabel w niej drzemie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...