Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lampy LED


Markus9292

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Nie wiedziałem w jakim dziale napisać, jak w złym napisałem to sorka i proszę o przeniesienie :D

Znalazłem fajne lampy LED do mojej coupe BMW E46 Coupe Led Rueckleuchten in Bayern - Hof | eBay Kleinanzeigen i mam pytanie czy zna ktoś dobrze z forum niemiecki i mógłby skontaktować się ze sprzedającym i mi je zamówić? Oczywiście nie za darmo :) Czekam na odpowiedź pzdr :) happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy miał ktoś już do czynienia z lampami LED produkcji depo bądź eagle eyes. Słyszałem, że podobno w nocy dają po oczach, a po pewnym czasie przepalają się diody.

I teraz... czy opłaca się je kupować czy poczekać, uzbierać więcej $$$ i kupić używane ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam eagle eyes w E46 coupe od 1,5 roku i nic złego się z nimi nie dzieje. Dają po oczach to fakt. Brzydko to zabrzmi ale ja siedzę w środku więc niech się martwią kierowcy za mną a ja jestem lepiej widoczny :evil:

Podsumowując w 100% polecam bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich trzech E46 wymieniałem tylne lampy na zamienniki LED-owe u gościa z Maślic i nie miałem z nimi żadnych problemów technicznych. Faktem jest że świecą mocniej niż ori ale przy spotkaniach z "niebieskimi" nigdy nie było z nimi problemów ;) także polecam.

Oprócz tego na hasło Maxbimmer możemy (ponoć) liczyć na rabat. Nie sprawdzałem jeszcze ale myślę że warto najpierw zadzwonić i zapytać o cenę a potem powołać się na klub :) Adres poniżej.

Net-Cars .:tuning parts:. lampy przednie i tylne ,zderzaki VW Bmw m3 m5, spoilery,grille, elementy wnętrza, kierunkowskazy, lifty, siłowniki, rozpórki, sprężyny sportowe, zawieszenia sportowe

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź uklon_bmw

Raczej będę się skłaniał w stronę Eagle Eyes

Jeszcze jedna sprawa...

Na aukcjach na alledrogo widziałem że DEPO mają "wystający" czarny plastik na kloszu, potwierdzi ktoś?

W EE takowego plastiku nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...