Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


monitoring na podwórko ..


Dyziu

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś siedzi w temacie??

potrzebował bym założyć monitoring na podwórku..

mam problemy z sąsiadami którzy ciągle coś robią.. jak nie poobcinają mi tuje 5letnie to wywalają śmieci na podwórko..

no i też prowadze działalność na tym podwórku i często auta klientów stoją na podwórku.

potrzebował bym 4 lub 5 kamer

jakiś recorder

najlepiej jak by były bez kabli sygnałowych.. tylko zasilanie. ale mogą być od biedy kamery z kablami...

nagrywanie w kolorze

za bardzo nieznam się ale budżet to max 1400-1500 wiem że to mało ale coś już bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebował bym założyć monitoring na podwórku..

mam problemy z sąsiadami którzy ciągle coś robią.. jak nie poobcinają mi tuje 5letnie to wywalają śmieci na podwórko..

Taniej wyjdzie zrobić u Ciebie zlot i odwiedzić sąsiadów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc Dyziek..

rejestrator najlepiej 8 kamerowy cena około 500 zł na 4 kamery 340 ale już nie dołożysz jak będziesz chciał więcej kamer

do tego kamera na dwór 10-15 metrów 80 zł, 30 metrów 130 zł to sobie w dane miejsce możesz zamontować w zależności od potrzeby odległości chodzi o ostrość obrazu kamery na podczerwień nagrywanie w nocy(możesz droższe na większość odległość)

zasilacz do kamer koszt 130 zł

oczywiście jakiś monitor może być najzwyklejszy komputerowy

do tego dysk twardy 1TB ci wystarczy nagrywanie około 3 tygodni to są dyski wolnoobrotowe nie są takie jak w kompie cena 1 TB od 300 zł

jeżeli przewód do kamery przekroczy 100 metrów to potrzebny wzmacniacz sygnałowy ale to koszt 800 zł

no i przewód,wtyczki do podłączenia

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...