Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e39 525d


koko090681

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do kolesia niech prześle Ci skany tej książki skoro taka kompletna i dowiedz się czy auto jest po opłatach,czy do opłat, bo jeśli jeszcze dojdą opłaty to dasz tyle za ile da się już kupić E60 w tym kraju - stan pomijam - a w końcu to tylko 525 w dieslu, de facto nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cember666 - jak bys umial czytac to wiedzialbys, ze auto do oplat ale z tym u ciebie problem :lol:

D4NI3L nie wiem co chciałeś osiągnąć swoim wpisem, jednak włączanie się do dyskusji z jednoczesną próbą zdyskredytowania przedmówcy prostackim sformułowaniem, do tego nie popierając go żadną racjonalną argumentacją, nie wnosi nic merytorycznego do dyskusji, a świadczy tylko o braku kultury i niskim poziomie autora, uwłaczając jego godności.

Poza tym w tym kontekście danego zdania "jakbyś" powinno być zapisane łącznie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wszystko pięknie ale ja nie prosiłem o to by doradzić mi w kwesti silnika ,chodzi mi o dany samochód ,wiadomo ze 3.0 jest mocniejsze ale są jeszcze wieksze i mocniejsze , skupmy sie na tej :lol: moze ktos oglądał ,ktoś gdzieś o niej coś wyczytał itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4NI3L nie wiem co chciałeś osiągnąć swoim wpisem, jednak włączanie się do dyskusji z jednoczesną próbą zdyskredytowania przedmówcy prostackim sformułowaniem, do tego nie popierając go żadną racjonalną argumentacją, nie wnosi nic merytorycznego do dyskusji, a świadczy tylko o braku kultury i niskim poziomie autora, uwłaczając jego godności.

Poza tym w tym kontekście danego zdania "jakbyś" powinno być zapisane łącznie.

PROFESOR MIODEK :) :) :)

sorki za spawna ale się ubawiłem . DOBRE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wszystko pięknie ale ja nie prosiłem o to by doradzić mi w kwesti silnika ,chodzi mi o dany samochód ,wiadomo ze 3.0 jest mocniejsze ale są jeszcze wieksze i mocniejsze , skupmy sie na tej :lol: moze ktos oglądał ,ktoś gdzieś o niej coś wyczytał itd

Powiem Ci, że mnie też ona wpadła w oko, nawet Bastarsowi gadalem ostatnio ze na kilka stron z e39 jak oglądałem to tylko jedna mi utkwila w pamięci :) Wyglada, że trzyma sie kupy, niech sprzedajacy wysle Ci wiecej konkretnych zdjęć, albo poprostu pal furmanke i jedź .... pod Szczecinek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wszystko pięknie ale ja nie prosiłem o to by doradzić mi w kwesti silnika ,chodzi mi o dany samochód ,wiadomo ze 3.0 jest mocniejsze ale są jeszcze wieksze i mocniejsze , skupmy sie na tej :lol: moze ktos oglądał ,ktoś gdzieś o niej coś wyczytał itd

Najwyraźniej nikt na forum nie zna tego konkretnego egzemplarza, ale przeglądając jakiś czas temu auto bardziej w naszych okolicach rzuciły mi się w oczy dwa egzemplarze, daje linki, może Was zainteresują.

BMW Seria 5 ( wszystkie ) 530 E39 (1996-2003) 18900 PLN. 59-305 Rudna, Lubin, Wrocław - otoMoto.pl

BMW Seria 5 ( wszystkie ) 530 E39 (1996-2003) 19000 PLN. Korfantów - otoMoto.pl

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza to Kamcia fura :) a druga jak napisał koko zmęczona z zewnątrz trochę :/ no i nie widać foteli dobrze, ale siedzisko fotela kierowcy wygląda na zmęczone. Ja mam w swojej e39 równe 250 tys i fotel jest nieporównywalnie ładniejszy, więc ten przebieg jak dla mnie to trochę naciągany

P.S. a użytkownik D4NI3L już nie pierwszy raz zabłysną na tym forum "dziwnymi" wypowiedziami

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...