Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rothenburg 18 kwietnia 2015


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Mozebi 30km ale kolumna BMW bedzie sie rzucac w oczy ;)

Poza tym Polizei na bank wie o takiej imprezie i sie beda czaic na zwariowanych polaczkow co swiruja na drodze :P

A kolejna sprawa to wyposazenie pojazdu ;)

Poza pasazerka, piwem (bez alkoholowym of course ;) ) i kielbasa to wiadomo apteczka, gasnica i chyba odblask u sasiadow jest wymagany ;)

A wiadpmo cos o zimowkach obowiazkowych? Bo ktos mi cos mowil ze do ktoregos kwietnia trzeba tam miec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozebi 30km ale kolumna BMW bedzie sie rzucac w oczy

Poza tym Polizei na bank wie o takiej imprezie i sie beda czaic na zwariowanych polaczkow co swiruja na drodze

Rok temu była pełna kulturka po drodze, wiec nie było żadnych łapanek. W tym roku też tak będzie, bo nie ma wśród nas klaunów świrujących po drodze, robiących wstyd sobie i klubowi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadpmo cos o zimowkach obowiazkowych? Bo ktos mi cos mowil ze do ktoregos kwietnia trzeba tam miec?

obowiązku brak :) ale jak np spowodujesz wypadek i policja stwierdzi, że na skutek braku zimowych opon to jest jeszcze do zapłaty dodatkowe euro ale i tak jest tak wiosna więc nisko i szeroko.

P.S.

W zeszłym roku jak jechaliśmy to z Polizei było spokojnie stał chyba jeden komitet powitalny na granicy ( ale tak jest zawsze, Ci co częściej śmigają to wiedzą) a tak to cisza była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton popytaj chłopaków z kombiaków, który wciśnie bęben od pralki :P Chociaż przy odrobinie rdzy i dobrej glebie, taki bęben na dachu podchodzilby pod cult style! :D :D

Ja zostałem wmanewrowany w operatora sprzętu smażalniczego :P Więc pytam kto taki sprzęt wgl organizuje :D

Bo, żeby ni ebyło tak, że każdy weźmie kiełbase, a nie będzie grilla żadnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiegoś grila starego jutro pójdę sprawdzę w jakim jest stanie i dam znać. Mam też stolik turystyczny składany i 4 małe krzesełka. Jak ktoś ma jeszcze takie asy to brać. A flagę jak w tamtym roku ktoś zabiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steven92 z tego co widze, to lecicie na 3 auta z brzegu :P

Spotkanie w Oławie, czy na A4? :D

Trzech muszkieterów na łącznie ponad 500 kucykach! kuog

Proponuję spotkać się pod McDonalds w Oławie i przy okazji wstąpić na jakąś ofertę śniadaniową :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...