Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Cięzko odpala e36 320 m50b20 vanos


latopyrz22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem po sobotnim myciu silnika auto musi długo kręcić zeby zapaliło,po podłoczeniu inpy wyskakuje bład crankshaft sensor error 50,czy to jest wałek czujnika rozrządu? czy wału korbowego?bo po tłumaczeniu w google wychodzi że wału.Teraz sam nie wiem który?

miał ktoś taki problem

Edytowane przez latopyrz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik wału korbowego, bo czujnik wałka to jest "camshaft sensor". Sprawdź czy nie zalało kostki od czujnika.

kostki sprawdzałem i nic w inpie widnieje dokładnie tak

crankshaft sensor

fault camshaft sensor

fault stoped after de-bouncing delay, error present,static error

po tłumaczeniu tak

czujnik wału korbowego

Błąd czujnika wałka rozrządu

Usterka zatykać po de - odbijając zwłoki , obecnie błędu , błędu statycznego

i dlatego zgłupiałem który czujnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha cięzko odpala ale i tez nie zbiera sie tak jak powinnien.Jestem w trakcie szukania czujnika wału ale nikt w okolicy nie ma

A mam pytanie czy ten czujnik będzie pasował do mnie np z IS-a?

Edytowane przez latopyrz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie numery części po vinie BMWstore.pl - Nowe oryginalne części do wszystkich modeli BMW.[/quote

wyglada na to ze mam mało spotykany czujnik o nr ori 12 14 1 730 027 i taki jest bo sprawdzałem ,a na allegro znalazłem tylko jesten zamiennik tego oryginału CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU BMW E36 E34 M50 2.0 150KM (4993269142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy taki zamiennik bedzie chodził dobrze bo na allegro jest duzo tańszych zamienników do niby mojego silnika ale nr sie nie zgadzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki czujnik,nowy nie używany! kupiłem go parę miesięcy temu... jak chcesz to Ci go odsprzedam

kupiłem go tutaj:

Czujnik położenia wału korbowego MEAT & DORIA do Bmw 5 (E34) 520 i 24V 150KM [87424] w MotoCentrum.pl

moge odsprzedać za 160zł + KW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki czujnik,nowy nie używany! kupiłem go parę miesięcy temu... jak chcesz to Ci go odsprzedam

kupiłem go tutaj:

Czujnik położenia wału korbowego MEAT & DORIA do Bmw 5 (E34) 520 i 24V 150KM [87424] w MotoCentrum.pl

moge odsprzedać za 160zł + KW

Wszystko ładnie ale wole kupic z allegro zawsze jest gwarancja i mogę oddac jak bedzie nie działał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VDO siemens z tego co wiem jest też zamiennikiem,oryginalny siemens ma logo BMW a vdo siemens juz tego loga brak.a oryginalny siemens w sklepie kosztuje 450zł

Zaryzykowałem i kupiłem ten czujnik firmy ERA przyjdzie,zamontuje i zobacze co z tego bedzie.

Edytowane przez latopyrz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...