Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Biale E38 728i :) Ktos cos?


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi

Źle nie wygląda ale za tą cene 2.8 w przedlifcie? Pakiet srajpina chyba bo z Alpiny ma tylko dokładkę(jestem praktycznie pewien, że pod***ka) i mi białe e38 nie leży totalnie. Brak fot wnętrza też dziwnie jakby się go wstydził. Proś o Vin i myśl wtedy. Jak coś mogę we Wro z Tobą podjechać ją obczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lajf wygląda źle :) no to ja zdecydowanie odradzam auto :) oczywiście było kiedyś niebieskie, wnętrze w stanie hmmmm nazwijmy mocno średnim. Jeździł tym wcześniej brat darkazxr. Przebieg coś około 400 tys a swoją drogą chyba nikt nie wieży w to, że tylu letnie auta mają 220 tys :) w aucie uszkodzone mnóstwo detali, jak sam poprzedni właściciel powiedział, że auto naprawiane na najtańszych częściach, żeby tylko sprzedać, instalacja gazowa założona bardzo niechlujnie. Sprzedający napisał, że auto w jego posiadaniu od 6-7 lat?? totalna bzdura nie pamiętam dokładnie ale kilka miesięcy tym jeździ nie więcej i o ile dobrze pamiętam auto poszło na zamianę na coś innego i rozliczone było za około połowę ceny tego co wystawione.

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wszystkie info od goscia

rozkoduje ktos? WBAGE21000DJ33681

FILM:

UKAZUJE AUTO PO 1 LAKIEROWANIU NA BIAŁO LAKIEREM AKRYLOWYM (W CHROMACH

JESZCZE WTEDY) I PODCZAS REMONTU SILNIKA I SERWISIE OLEJOWYM I PRZEGLĄDZIE SKRZYNI BIEGOW.

ZESZLOROCZNE LAKIEROWANIE ODBYŁO SIĘ TYM TRAZEM LAKIEREM 2 SKLADNIKOWYM Z DOMIESZKĄ

PERŁY, KTORA DAJE PIEKNY EFEKT + PARE DESIGNERSKICH GRATISOW NA AUCIE.

OPIS:

AUTO OD 6LAT JEST WLASNOSCIA MOJĄ I KOLEGI Z KTORYM PRZEZ DLUGIE LATA

PROWADZILISMY WARSZTAT MECHANICZNO LAKIERNICZY.

AUTO PRZECHODZILO ROZNE MODYFIKACJE I BIEZACE SERWISY W TYM SILNIKA,

ZAWIESZENIA.

OSTATNIO WYMIENILEM MAGLOWNICE, PLYN WSPOMAGANIA,

ZBIEZNOSC, A 3 DNI TEMU KLOCKI PRZÓD TRW. OD WCZORAJ JEST NA SERWISIE, BO ABS SIE ZAŚWIECIŁ

AUTO MA TEŻ MOST O KRÓTSZYM PRZEŁOŻENIU.... W CELU POPRAWIENIA ZRYWNOŚCI.... CHCOCIAŻ SZAŁU TO NIE ZROBIŁO ;)

MIESIĄC TEMU PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ. DOSTAŁA NOWY REDUKTOR + REGULACJE. INSTALACJA OCZYWIŚCIE SEKWENCYJNA.

2 TYGODNIE TEMU DOSTAŁA NOWĄ BUTLĘ W KOLE ZAPASOWYM.

Z RACJI NOWEJ BUTLII CZEKAM JESZCZE NA PAPIERY HOMOLOGACYJNE BUTLII. JAK

COS TO W NAJGORSZYM RAZIE PRZESLE POCZTĄ.

ZDJĘCIA + DALSZE INFO WNĘTRZA JUŻ NIEBAWEM

POZDRAWIAM BARTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zdjęcia u darkazxr w garażu :) nie ciągnij tematu bo nie ma sensu coś tam w silniku grzebane ale już pisałem wcześniej, że sam poprzedni właściciel pisał, że wszystko robione na najtańszych częściach. Takie auto można kupić okazyjnie za śmieszne pieniądze i doprowadzić samemu do ładu a nie za taką kasę. Przebieg już znasz, więc skoro dalej jesteś zainteresowany tym tematem to mnie to mocno dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzialem, ale znajomy ktory kompletnie nie zna sie na autach ogladal ja. Ponoc srodek strasznie zniszczony, lakier niby okej ale widac niedociagniecia przy lakierowaniu (uszczelka byla gdzies prysnieta, + male wzery na dachu, w jednym miejscu przeswit lakieru) jak wszedl pod samochod to rudzielca widac, mowil ze ogolnie na zdjeciach faktycznie piekna, z bliska juz nie bardzo nawet do wlasciciela nie dzwonil bo jak obejrzal z zewnatrz to mu wystarczylo.. Tyle info od niego, ja samochodu nie widzialem wiec do konca nie wiem jak to tam wyglada ale mysle ze gdyby byla warta uwagi, a nawet negocjaci ceny to raczej by nie odpuszczal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...