Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sprawdzony gazownik w okolicach Wrocka


prz3m

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie możecie polecić jakiegoś sprawdzonego gazownika we Wrocławiu lub okolicach (może być nawet i nie okolice). Chcę założyć sobie gaz do N42B18, bo jednak z automatem spalanie rzędu 13-14 litrów w mieście z klimą trochę boli, a auto po moim używaniu na bank i tak zostanie w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie, zaproponowano mi coś takiego - jest sens się w to pchać ?

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]Reduktory

[/TD]

[TD]TOMASETTO ALASKA/NLP/STEFANELLI GEO/HL MAGIC

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Wtryskiwacze

[/TD]

[TD]MASTER/VALTEK/NLP/RAIL/HANA(dopłata 300zł)

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Wielozawory/zawory tankowania

[/TD]

[TD]TOMASETTO/ROYAL/NLP(zawór pod klapkę +100zł) [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]Układ sterujący

[/TD]

[TD]ESGI RAPID/ESGI SILVER/ BLACK ESGI OBD/ESGIV5[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam jednego/jedynego gazownika który ogarnia nie tylko sama instalacje ale co najważniejsze potrafi to stroic tak jak Pan bóg przykazał.

Zakładał mi gaz do Audi S8, do obecnej A8 4,2 i bedzie zakładał do M52B50 i wiem że póki on bedzie sie bawil w gaz ja bede jego stałym klientem o ile mozna to tak nazwac, bo gaz jest tak założony i zestrojony że o LPG pamietam tylko przy tankowaniu, a ja z Pawłem widuje sie tylko na kontrlone przeglądy.

Wiem co pisze bo gaz zakładalerm juz nie do jednego auta, byłem kiedys we wroclawiu z polecenia(z resztzą tutaj z forum), gaz byl montowany do E32 3l V8 i co chwilę było coś, więcej wydalem na dojazdy i regulacje poprawki niz to było wartę.

Kolejny fachowieć z Polecenia Poznań i co to samo gaz ładnie schludnie założony, ale nie potrafili tego wystroic i co chwile problemy, błędy etc

I w końcu trafiłem na Pawła i mam nadzieje że póki ja będe uzytkował Pb/LPG on bedzie siedział w branży LPG.

Więc z czystym sumieniem moge polecić:

V-Gaz

Paweł Rząca

ul.Swojczycka 21/41

51-501 Wrocław

509633733

https://www.facebook.com/pages/V-GAZ-Pawe%C5%82-Rz%C4%85ca/213698042134813?fref=ts

Zresztą za niedługo moja bawara u niego ląduje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zasugerowałem się opiniami z tego forum i skorzystałem z usług użytkownika D0_DOMEL.

Wszystko jak w zegarku - auto na gazie chodzi lepiej jak na benzynie lolol

Instalacjach wykonana schludnie. Szybki montaż, dobra cena - polecam w 100%

Powiem szczerze, że aż chce się jeździć kiedy za 100km po mieście ubywa z portfela 30 a nie 70zł :D

Edytowane przez prz3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Polecam Pawła z V-gas, specjalizuje sie od dawna w dużych pojemnościach... Robiłem u niego kilka late temu podtlenek w E32 i nie narzekalem na jakość, cene ani obsługę :)

detale:

V-GAZ Paweł Rząca ul. Swojczycka 21/41

z tą niską ceną to bym tak nie reklamował, raz zadzwoniłem do niego bo chciałem przyjechać na kalibrację drogową to jak usłyszałem że 250 zł za podejście do auta a 300 zł z wymianą filtrów to stwierdziłem że "Panu podziękujemy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje układy i promocje a opinii jest tyle ilu użytkowników . Tak jak napisałem ja nie narzekałem na cenę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie napisałem że on jest słaby/kiepski czy jakiś tam - dla mnie okazał się drogi. I nie mówimy tutaj o układach bo ja też mogę powiedzieć że mam dostęp do najdokładniejszych CNC/frezarek/tokarek itp. na dolnymśląsku, gdzie jak przyszło by np. zrobić planowanie głowicy to błąd maszyny wynosi 3 microny czyli 3 tysięczne milimetra na 2 metrach czyli praktycznie nic a 90% dolnośląskich zakładów które robią taki zabieg planują w "owal" albo z "falami dunaju". Ja mam to za 0 zł a inni muszą płacić, choćby 50 zł ale muszą.

Edytowane przez efendi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wracając do tematu, z czystym sumieniem polecam kolegę forumowicza D0MEL. Instalacja założona w moim e39 528i przed 2 tygodniami. Od początku do końca wszystko przebiegło bardzo sprawnie (kontakt, montaż, zestrojenie). Auto świetnie jeździ na gazie, no i rachunki przy tankowaniu mniej bolesne :lol:

Pozdrawiam i polecam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...