Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Orszak Weselny Fryzjerów ( Kasia i Michał ) 18.04.2015


Rekomendowane odpowiedzi

attachment.php?attachmentid=34637&stc=1Drodzy Koledzy/Kolezanki.Z racji iz nadchodzi nasze swieto,pragniemy zaprosic wszystkich chetnych (ktorzy nie pojada na zlot do Rothenburga) do stworzenia orszakukuogPorwanie panny mlodej Dobrzykowice -Chrzastawa godz.12.00 Ceremonia zaslubin jest w kosciele przy ul.Soltysowickiej godz.14.00 po ceremonii godz 15.00 jedziemy w okolice Sky tower.Oczywiscie obecnosc bedzie odpowiednio nagrodzona:drunk::drunk::drunk:,no i bedzie nam niezmiernie milo Jezeli zechcecie nam towarzyszyc w tej bardzo waznej dla nas ''PODRÓŻY''.Wszystko bedzie upamietnione w dwoch odrebnych teledyskach montowanych przez super kamerzystow,wiec mozna stworzyc naprawde cos wspanialego razem happy_bmwhappy_bmwChetnych zapraszamy na liste uklon_bmw:

Edytowane przez __Fryzjer__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z racji iz to juz w najblizsza sobote , chcielibysmy nieco odswiezyc temat ,jesli ktos jest chetny to zapraszamy do wziecia udzialu w orszaku bmw_1Zdecydowanym smialkom odpowiem na wszystko PW, male co nieco do wyczerpania zapasow rowniez jest w zanadrzu kuogkuogkuogattachment.php?attachmentid=34948&stc=1

Edytowane przez __Fryzjer__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki Gablota jak widac odwiedzila miejsce najlepsze happy_bmwJesli znajdzie sie jeszcze ktos mozliwie chetny serdecznie zapraszam na male SHOW jakie planujemy zrobic w Sobote.Zbiorka pod MC.Donalds przy[h=2]ul. Księcia Witolda 6 godz,11.30 Najblizsza SOBOTA bmw_1[/h]attachment.php?attachmentid=35044&stc=1

Edytowane przez __Fryzjer__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ... spotykamy się

11.00 na MC Donaldzie przy ks Witolda (Dmowskieg Orlen)

11.20 jedziemy zrobic hałas i po "młodego" na Pomorską 45

11.45 -12.00 wyjeżdżamy po "młodą" do Dobrzykowic

stamtąd 13.00 13.30 w ostatnią drogę na Sołtysowice poprowadzi nas Młoda Para

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez sie chetnie przylacze:).Nie znam jeszcze calej Waszej elity, wiec bedzie okazja by sie poznac:)

Dobry moment by się poznać. ;)

U mnie dziś były chwile grozy, sonda lambda nie chciała się poddać wymianie, ale operacja się udała i 100% jestem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry moment by się poznać. ;)

U mnie dziś były chwile grozy, sonda lambda nie chciała się poddać wymianie, ale operacja się udała i 100% jestem. :)

My dziś też mieliśmy przygodę z buma...:(kobiecie pomylił się hamulec z gazem i nam w drzwi wjechała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w Orszaku.

Aut więcej niż się spodziewałem kuog

Mam nadzieję, że Para Młoda zadowolona ;)

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I oczywiście wspaniałem zabawy dzisiejszego wieczoru :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w Orszaku.

Aut więcej niż się spodziewałem kuog

Mam nadzieję, że Para Młoda zadowolona ;)

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I oczywiście wspaniałem zabawy dzisiejszego wieczoru :drunk:

Para na 100% zadowolona:). Również dokładamy życzenia ze swojej strony dla Pary Młodej, a dodatkowo fajnie było Was wszystkich poznać. Do następnego spotkania:)!

Czekamy teraz na filmy i zdjęcia z orszaku:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...