Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Orszak Weselny Fryzjerów ( Kasia i Michał ) 18.04.2015


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani !!! Wraz z nowa jedyna i wspaniala malzonka jestesmy wam niezmiernie wdzieczni za liczne przybycie i wielkie emocje!uklon_bmwNaprawde wasze towarzystwo utkwi w naszej pamieci na cale zycie jestescie wspaniali i niema takiej rzeczy na swiecie ,ktora potrafila by wyrazic jak bardzo wazne dla nas bylo wasze towarzystwo.happy_bmwDziekujemy serdecznie z a super oranizacje ,z mloda czekamy na material od kamerzystow a tymczasem kilka fotek z ''innej''perspektywyPS..Prezent wspanialy Jeszcze raz MaxBimmer DZIEKUJEMY happy_bmwhappy_bmwattachment.php?attachmentid=35113&stc=1attachment.php?attachmentid=35114&stc=1attachment.php?attachmentid=35115&stc=1attachment.php?attachmentid=35116&stc=1attachment.php?attachmentid=35117&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji zawarcia związku :) wiem jakie to uczucie bo miałem na swoim ślubie orszak z klubu :) niestety stan dróg i odległość nie pozwalają na takie wyjazdy mi często ale wszystkie orszaki w bliskim rejonie będę starał się zaliczyć jeszcze raz gratki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna produkcja !!! Masz chlopie potencjalbmw_1Serdecznie dziekujemy tobie i twojej wybrance za wszelkie starania ktore wlozyliscie w ten filmik jak i w caly udzial w orszaku....mamy ogromny dlug wdziecznosci wobec wszystkich uczestnikow rowniez ,taka bimmer rodzine to ja rozumiem :wink::wink::drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako ze juz dobra chwila minela od swietnego wydarzenia,chce sie podzielic kilkoma fotkami reportazowymi ...takie male wspomnienie i przedsmaczek w oczekiwaniu na klip ktory jest jeszcze w trakcie lepienia przez chlopakow....bmw_1

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A oto przed nami dlugo oczekiwana projekcja z naszego slubu i weselicha wraz z orszakiem bmw_1zapraszam do obejrzeniahappy_bmw

https://plus.google.com/109654546983195228762/videos?pid=6156572591182719202&oid=109654546983195228762

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...