Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dobry lakiernik Wrocław


matiswidnica

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć panowie wielka prośbę mam do was a mianowicie pisze w imieniu kolegi który szuka dobrego lakiernika w cenie do 350zl za element ewentualnie można dopłacić . Jak znacie jakiegoś i widzieliscie efekt jego prac piszcie w komentarzach l. Z góry dzięki :)

Edytowane przez matiswidnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem u lakiernika, ktorego polecił mi Leo. Nie mialem zbytnio kasy i zaplacilem 500zl za malowanie noska maski, słupka, i progow przy przednich blotnikach bo klar zlazil i tez bąbel był. Cudów sie nie spodziewałem i jak dla mnie jest OK.

Kolega malował tam zderzak też. Koles mieszka we Wro (zakrzów).

Jak bedziesz zainteresowany to napisz na pw to dam namiary i zapytasz o cene itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem u lakiernika, ktorego polecił mi Leo. Nie mialem zbytnio kasy i zaplacilem 500zl za malowanie noska maski, słupka, i progow przy przednich blotnikach bo klar zlazil i tez bąbel był. Cudów sie nie spodziewałem i jak dla mnie jest OK.

Kolega malował tam zderzak też. Koles mieszka we Wro (zakrzów).

Jak bedziesz zainteresowany to napisz na pw to dam namiary i zapytasz o cene itp.

A facet ma jakieś warunki? Chodzi mi o to żeby pomalować o wiele więcej jak jeden element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek odebrałem zderzaki i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Michała. Nie dość, że bardzo ładnie pomalował (wszystko w jednym tonie) to jeszcze naprawił dwa drobne pęknięcia w zderzaku, po których teraz nie ma najmniejszego śladu. Spokojnie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek odebrałem zderzaki i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Michała. Nie dość, że bardzo ładnie pomalował (wszystko w jednym tonie) to jeszcze naprawił dwa drobne pęknięcia w zderzaku, po których teraz nie ma najmniejszego śladu. Spokojnie polecam :)

ile wziął za zderzak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...