Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jaki akumulator do BMW 525 92r automat?


bosford

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

koledzy,pojenosc nie jest tak bardzo wazna,prad rozrochowy jest istotny,nie wiem jaki do tego autka,ale wiem,ze "centra"nie daje gwarancji na aku zamontowane w buniach!!!

Mialem taki temat w 530d,odpowiedz serwisu-bmw ma inne parametry instalacji elektrycznej,przez co nie podlega gwarancji!!!!

To nie kit!!!!!

W serwisie jest troszke drozszy-nie duzo-masz spokoj.

Sprawdz rozrusznik,bo moze aku jest ok!!!

[ Dodano: 21 Grudzień 09, 21:15 ]

koledzy,pojenosc nie jest tak bardzo wazna,prad rozrochowy jest istotny,nie wiem jaki do tego autka,ale wiem,ze "centra"nie daje gwarancji na aku zamontowane w buniach!!!

Mialem taki temat w 530d,odpowiedz serwisu-bmw ma inne parametry instalacji elektrycznej,przez co nie podlega gwarancji!!!!

To nie kit!!!!!

W serwisie jest troszke drozszy-nie duzo-masz spokoj.

Sprawdz rozrusznik,bo moze aku jest ok!!!

[ Dodano: 21 Grudzień 09, 21:19 ]

nie wiem jak to sie stalo-rozruchowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak slabo kreci to takze sprawdz rozrusznik... u mnie tak bylo... a co do wymiany to najpierw odlacz od auta stary uzupelniej woda desylowana pozniej naladuj prostownikiem. ja mialem w aku nap 11V po uzupelnieniu wody dest naladowaniu mam prawie 13V... i kreci jak glupi... co do nowego aku to pojemnosc jak podaje instrukcja (realom) czy jak sie to pisze kolega wyzej podal.... pozniej firme to polecam BOSCH i jak najwiekszy prad rozruchowy..... <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... :mrgreen: a co do tej stronki realoem.com to tam niema zamieszczonej informacji o pojemnosci aku ani w sam naprawiam tego niema... w takim razie skad sie bierze te informacje? Bo tak z ciekawosci chcialem sprawdzic czy mam dobry u siebie.... 3.18i chyba mam 55Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jest z prawej strony pod siedzeniem pasażera z tyłu, z tego co pamiętam to wystarczy mocniej pociągnąć kanapę (ewentualnie przed tym można ściągnąć maskownice zatrzasków pasów - ale niezbędne to nie jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...