Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Tłumiki MAGNAFLOW - kontakt


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bralem nigdy od kolesia dedykowanego. Bralem taki ktory ma parametry wejscia/wyjscia takie same. Czyli np 2x wejscie/wyjscie i zeby srednica sie zgadzala. Moim zdaniem dedykowane puchy koncowe to sposob na sprzedaz po wysokich cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton a w oryginalnym miałeś zawór sterowany podcisnieniem? Bo mam coś takiego w 330i i się zastanawiam czy jak to wywale a wrzucę MF czy nie będzie komp swirowal?

Znajomy ma 330i i jeździł przez długi czas bez tego zaworu. Miał seryjny wydech z tym że wcześniej poprzedni właściciel wyciął ten zawór. Komp nie świrował bo nie ma nic co miało by go łączyć z nim :)

Tak więc nie ma przeszkód żeby wywalić seryjny i zamontować MF :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema, mam małe pytanie i myślę, że mogę się podpiąć.

Ostatnio pojawił się w mojej e30 M50B20 cały nowy układ wydechowy, od kolektorów idą dwie rurki i przechodzą przez x-pimpa magnaflow następnie idą do wydechu końcowego magnaflow. Powiem szczere, żę nawala jak rasowe V8 jednak nie chcę tak głośnego wydechu, macie coś do polecenia co wrzucić na środkowy wydech? jakieś dwie puchy czy co na każdą rure ? Poradźcie coś, ponieważ przegląd się skończył, a koleś co robił za bardzo nie wie co tam wrzucić, aby było ciszej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A czy ktoś mi podpowie co wsadzić do E30 M52TUB28 dwie osobne rury od początku do końca.

Wstępnie oglądałem 12468 oraz 11379 ale nie wiem jak to z wymiarami bo E30 stoi w DBL i nie mam jak zmierzyć.

I jeszcze jedno jeden jest z X-Pipe a jeden ma "ACOUSTICAL PACKING"

Jaka jest różnica w dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mi podpowie co wsadzić do E30 M52TUB28 dwie osobne rury od początku do końca.

Wstępnie oglądałem 12468 oraz 11379 ale nie wiem jak to z wymiarami bo E30 stoi w DBL i nie mam jak zmierzyć.

I jeszcze jedno jeden jest z X-Pipe a jeden ma "ACOUSTICAL PACKING"

Jaka jest różnica w dźwięku?

Lijo porównaj sobie wymiary z pucha o numerze 14386. Ma ona wymiary puchy 35,5 cm długości, 22,5 szerokości i wysoka na jakieś 10,5. Taki tłumik przed chwila udało się zmierzyc u znajomego mechanika który musiał ściągnąć wydech z e30 4.4 v8. Z tego co patrzyłem tak na szybkiego to są chyba nawet mniejsze. Wiec jak chcesz jeszcze coś żebym zmierzył to daj znać puki jeszcze jestem u niego.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lijo porównaj sobie wymiary z pucha o numerze 14386. Ma ona wymiary puchy 35,5 cm długości, 22,5 szerokości i wysoka na jakieś 10,5. Taki tłumik przed chwila udało się zmierzyc u znajomego mechanika który musiał ściągnąć wydech z e30 4.4 v8. Z tego co patrzyłem tak na szybkiego to są chyba nawet mniejsze. Wiec jak chcesz jeszcze coś żebym zmierzył to daj znać puki jeszcze jestem u niego.

Wielkie dzięki!

Czyli 14386 się tam ładnie zmieściło? A jakie uchwyty? Obejmy czy dospawane? Jak obejmy to od razu podpytaj z czego są jeśli będzie wiedział!

Jeżeli tak to chyba taki własnie zamówię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!

Czyli 14386 się tam ładnie zmieściło? A jakie uchwyty? Obejmy czy dospawane? Jak obejmy to od razu podpytaj z czego są jeśli będzie wiedział!

Jeżeli tak to chyba taki własnie zamówię :)

Powinno się spokojnie zmieścić. Najwięcej będzie roboty z końcówkami. Te tłumiki mają to do siebie że jest trochę za duży

odstęp między wyprowadzonymi rurami i żeby zmieścić to w wycięciu zderzak tak żeby się to pięknie prezentowało to trzeba się trochę nakombinować.

Mimo wszystko do ogarnięcia :) Uchwyty dospawane z tego co pamiętam i przymocowane śrubą później do takiego wieszaka gumowego - tak jak na zdjęciu niżej.

Mogłem porobić od razu jakieś zdjęcia :? Mam nadzieje że to Ci jakoś pomoże :)

2lvxq9u.jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie DUŻEGO browara!

Ta fotka jest wystarczająca. Wszystko na niej widać jak trzeba! bmw_2bmw_2bmw_2

Kawal dobrej roboty! Dziękuję!

Teraz muszę wysłać zapytanie o ofertę i zapytać dlaczego tak drogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie DUŻEGO browara!

Ta fotka jest wystarczająca. Wszystko na niej widać jak trzeba! bmw_2bmw_2bmw_2

Kawal dobrej roboty! Dziękuję!

Teraz muszę wysłać zapytanie o ofertę i zapytać dlaczego tak drogo ;)

Miej na uwadze że to zdjęcie poglądowe z tą różnicą że to tłumik od mojego auta(też magnaflow tylko numerek 14468 i siedział wcześniej w e30 4.4 V8 znajomego).

Podobnie było to zrobione w wydechu tej e30. Też wspawane do puchy jakieś takie niby łapy (akurat jakieś kawałki blachy)

które były przykręcone do tych gumowych wieszaków śrubą (u znajomego tak samo w e30 jak i u mnie)

A takie jeszcze jedno pytanie. Czy wnęka tłumika w aucie była mocno wypełniona? Czy był jakiś zapas miejsca?

Z tego co pamiętam na długość jeszcze zostawało trochę miejsca a na szerokość chyba w sam raz się wpasowało. Mimo to za dużo tam nie ma miejsca :)

Może mi się uda w poniedziałek jakieś fotki załatwić albo samemu zrobić jak będzie już zamontowany wydech na samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...