Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


IV Zlot Pojazdów Zabytkowych w Oławie


Beton

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już swoje żelazo zarejestrowałem więc roczniki '91 się napewno łapią.

A vegito w którymś roku miał sporą pomoc w pasowaniu przedniej maski w e30 na tym zlocie:p

Nie rozumiem za bardzo jaka pomoc? :D

A co do roczników to ja raz byłem e34 rocznik 95 i nawet na to nie patrzyli, a pytali przy wjeździe :P W końcu e34 to dość stare auto i ma wygląd klasyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żeby uporządkować listę osób, które będą w niedzielę na imprezie i może jakoś się ustawić razem, żeby się nie szukać na miejscu, proponuję sporządzić listę osób, które się wybierają :)

1. Steven92

2. Beton

3. Chacko e30

4. Czakss

5. Dziki

6. Konik

7. Maltarn

8. KiWi

9. Matiswidnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany e39 wpuszczą na teren, czy mam szukać parkingi gdzieś indziej? :D

Kiedyś jak się pytałem o e34 95r. to mówili, że jeśli uważam że to auto jest klasyczne lub wyróżniło się czymś szczególnym / jest wyjątkowe itp to można wjeżdżać. Jednak e34 wygląda trochę bardziej zabytkowo od e39 :D

Panowie żeby uporządkować listę osób, które będą w niedzielę na imprezie i może jakoś się ustawić razem, żeby się nie szukać na miejscu, proponuję sporządzić listę osób, które się wybierają

1. Steven92

2. Beton

3. Chacko e30

4. Czakss

5. Dziki

6. Konik

7. Maltarn

8. KiWi

9. Matiswidnica

+Ja to:

1. Steven92

2. Beton

3. Chacko e30

4. Czakss

5. Dziki

6. Konik

7. Maltarn

8. KiWi

9. Matiswidnica

10. Vegito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Steven92

2. Beton

3. Chacko e30

4. Czakss

5. Dziki

6. Konik

7. Maltarn

8. KiWi

9. Matiswidnica

10. Vegito

ale ja jade bez autka :-) piwko itp 8)

Jednak jade e30,ale na starych kołach,za późno się obudziłem:twisted:

Edytowane przez Chacko e30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z jedną osobą z organizacji...jeżeli nie przyjedziemy razem to nie ma szans na ustawienie obok siebie(a byłoby fajnie z takim zakresem e30 e34 i e32 wjechać w sektor).

Jest sporo zgłoszeń aut tzw marek zagranicznych więc jak się wszyscy pojawią to rozwalą nas po całym sektorze jak będzie wynikać z kolejności przyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza zaczyna się od 13,moja propozycja to być w oławie już o 11.30 ze względu na ilość pojazdów ( ponad 960 sztuk,w tym ponad 460 będzie zagranicznych),będzie dużo łatwiej o miejsce...

będzie można "zająć" miejsca dla kolegów którzy nie będą w stanie wjechać z nami:lol:

co do rejestracji to każdy kto przyjedzie już się rejestrował?

Beton słabo wyglądała by e39 na zlocie klasyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza zaczyna się od 13,moja propozycja to być w oławie już o 11.30 ze względu na ilość pojazdów ( ponad 960 sztuk,w tym ponad 460 będzie zagranicznych),będzie dużo łatwiej o miejsce...

będzie można "zająć" miejsca dla kolegów którzy nie będą w stanie wjechać z nami:lol:

co do rejestracji to każdy kto przyjedzie już się rejestrował?

Beton słabo wyglądała by e39 na zlocie klasyków

Ej masz coś do e39? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...