Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 wymiana dyfra


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem moderatorem więc nie ja powinienem to pisać, ale że Oni tego nie robią więc zwracam uwagę.

To jest dział "zrób to sam", tu opisujemy nasze naprawy i wrzucamy fotki lub filmy z naszej pracy. Pytania zadajemy w odpowiednich działach. Panowie moderatorzy wiem, że to mało czytany dział, ale można by czasem zainterweniować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jako że juz ******aczyłem dział to wiecie ile mechanik by wziął za zmiane dyfra?

We Wro powiedzieli mi 300 w zależnosci jak beda odkrecały sie śruby łączące tłumik z kolektorem wydechowym. Ja miałem tam juz odkrecane, wiec by nie było problemu.

Ale w Oleśnicy wymieniłem za 100zł

Inny mechanik jak pytałem, to powiedział też, że + - 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zależnosci jak beda odkrecały sie śruby łączące tłumik z kolektorem wydechowym

Na 100% nie trzeba ruszać wydechu, żeby wymienić sam dyfer :P Drążek stabilizatora jeszcze trzeba "poluzować". Są na forum polecani specjaliści (Leo, Czakss) - zadzwoń i się dogadaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyliście. Ja nie mam idealnych warunków żeby zmienić dyfer i sie martwiłem że cena za zmiane bedzie 400 - 500zł + tuleje i na śniadanie obiad i kolacje będę jadł zużyty olej po frytkach. uklon_bmw Dyfer juz jest teraz tylko tuleje kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie trzeba ruszać wydechu, żeby wymienić sam dyfer :P Drążek stabilizatora jeszcze trzeba "poluzować". Są na forum polecani specjaliści (Leo, Czakss) - zadzwoń i się dogadaj

U mnie sciagany był bo ja zmianiałem złącze elastyczne i podpore wału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat zostawiam mechanikowi bo tuleje trzeba jeszcze wymienić:bmwsexemofg3:

PS Czy jestem ***nięty że inwestuje tyle w auto z 99r?

odpowiedz sobie najpierw na pytanie czy byłbyś bardziej zadowolony jeżdżąc prawie nowym Fiatem Pandą, w którym nic się nie psuje. Albo np. nową Ocatvią TDI kombi w leasingu. Jeśli odpowiedziałeś "tak" to sprzedaj BMW i kup jedno z tych auto. Jeśli odpowiedziałeś "nie" to inwestuj dalej ze spokojną głową :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...