Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Akt wandalizmu - wycena uszkodzeń lakieru.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Witam Panowie szukam pomocy w sprawie aktu wandalizmu jakiej dopuszczono się na moim samochodzie e46

Nie wiem jak dokładnie w Polsce działa prawo tym bardziej auto nie jest z polski i nie jest na terenie polski.

Mam sprawce nagranego na tylnej i przedniej camery samochodu z charakterystycznym nagranym dźwiękiem rysowanego lakieru ...

Sprawa trafiła do sądu, uszkodzeniu uległy cała długość drzwi kierowcy, pasażera z tyłu, poza wlew paliwa. Rysa jest głęboka.

I tu pojawia się pytanie wyceny auta ale nie mogę tego zrobić po za granicą polski bo sąd nie uzna tego ... wstępna wycena to 1600zł ta mi to wyliczył policjant ...

Czy ktoś mi powie jak uzyskać w Polsce kosztorys uszkodzeń na jeżeli chwiałbym oddać samochód do renomowanej firmy np BMW a by przywrócić oryginalny wygląd.

Jaki koszt ogólny takich napraw profesjonalnie? z piaskowaniem itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zadzwonić do swojej ubezpieczalni kolega tak robił i przyjechał gość do wyceny lub rzeczoznawce niezależnego w necie pełno adresów to koszt około 300zł , jak chcesz to zrobić w oryginale to poszukaj sobie drzwi w kolorze po 200zł ładne kupisz i bedzie kolor pasował i wyjdzie to najtaniej , jak byś chcial lakierować to tak od 300-400zł profesjonalnie i zależnie jaki masz kolor może być cieniowanie sąsiednich elementów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zadzwonić do swojej ubezpieczalni kolega tak robił i przyjechał gość do wyceny lub rzeczoznawce niezależnego w necie pełno adresów to koszt około 300zł , jak chcesz to zrobić w oryginale to poszukaj sobie drzwi w kolorze po 200zł ładne kupisz i bedzie kolor pasował i wyjdzie to najtaniej , jak byś chcial lakierować to tak od 300-400zł profesjonalnie i zależnie jaki masz kolor może być cieniowanie sąsiednich elementów

Mogę zapomnieć o ubezpieczycielu bo auto nie jest tego warte a podniosą mi Premium. Tak rzeczoznawca tylko w Polsce i ale muszę specjalnie po to jechać jak ten czas i koszt odbije sobie...? Tu nie chodzi jak najtaniej tylko aby nauczyć gościa i wycenić koszty porządnie jak w bmw... profesjonalnie z piaskowaniem malowanie całych elementów i jak najlepiej to zrobić w BMW...

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...