Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


odpalanie,falujące obroty,pompka paliwa,centralny zamek,


Ameryka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka dni temu zakupiłem bmw z silnikiem m50b20 bez vanosa od wczoraj coś się zaczęło psuć postaram się jakoś to opisać.

1.Po kupnie auta kiedy rano chciałem odpalić auto wszystko ładnie działało odpalał nic nie falowało obroty ładnie trzymał dopiero wieczorem coś tak stopniowo zaczął ciężko odpalać a na tą chwile jest coraz gorzej trzeba go kręcić dość długo i jak odpali chodzi nie równo przez chwilkę nagle obroty podchodzą do 1tys. i zaczyna silnik normalnie pracować lecz dosłownie po chwili podnoszą się obroty strasznie wysoko 1,8-2,5tys. i tak go przez chwile trzyma potem spadają i znowu tak trwa. Kiedy przejadę się samochodem i silnik się zagrzeje to wszystko działa dobrze obroty stałe tak 800 kiedy go zgaszę i odpalę po chwili znowu trzeba go męczyć znowu tak jakby odpalał na kilka garów i zaraz zaskakuje i działa wszystko normalnie ale sa momenty ze odpala od razu i normalnie działa. W Bmw mam założony gaz sekwencyjny i na benzynie jak i na gazie odpala tak samo,

Na benzynie tak do 3-4tys kręci się normalnie później jakby tracił moc i silnik wyje a auto jakby zwalnia lecz są momenty ze kreci dobrze ale to czasami,na gazie nie ma problemu kręci ładnie czuć ze jest moc.

2.Co do pompki paliwa kiedy auto chodzi na benzynie czy na gazie cały czas pracuje pompka.

3.Centralka działa po przekręceniu zamyka wszystko lecz od razu po zamknięciu go otwiera.

Dzisiaj jak odpaliłem to odpalił na benzynie bez problemu jak przełączyłem na gaz strasznie obroty falowaly silnik aż przygasał,zagrzałem motor i czy na benzynie czy na gazie odpalił bez problemu.

Co do pompy wyje dalej.

Nie wiem co to może być ale na benzynie do 4 tys auto się zbiera potem jakby przerywał tracił moc.

Edytowane przez Ameryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...