Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DEKIELKI BBS RC 041 41 RARYTAS


Jaceks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na sprzedaż posiadam dekielki do felg BBS RC 041

Dekielki dwuczęściowe oryginalne metalowe pasują pewnie też do innych modeli RC

Dwa dekle bez znaczka jeden z znaczkiem

Stan jak na foto myślę ze bardzo dobry

Ewentualna zamiana za dekle do bbs rc 090

Kontakt przez maxbimmera bądź tel: 534-197-951

Cena za 3 sztuki 349 zł

attachment.php?attachmentid=36519&stc=1attachment.php?attachmentid=36520&stc=1attachment.php?attachmentid=36521&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy i nie mam zamiaru wzbudzać wojen, ale nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem Polaków, nie lepiej zjechać z ceny do 200 i sprzedać to w dzień/dwa ? Mimo tego że to rzadka część ? Rarytas to muszę cenę walnąć , a niech leży miesiąć, mi nie potrzebne a drugiemu też nie dam, i to jescze tylko 3 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze nie masz trochę racji , to tak jak by sprzedać dobre bmw 50 % taniej żeby szybo poszło niech ktoś się cieszy skoro kupiłem inne a mi już nie potrzebne. Dekielki są ciężko osiągalne, znajomy dawał 150 zł ostatnio za sztukę gdzieś na ebayu bo w pl nie było więc po co oddawać coś za półdarmo skoro mogę sprzedać normalnie za tyle ile chcę, a co do polaków to weź poprawkę ze jak coś jest za 200 to przyjedzie i powie 100 zł i będzie marudził pół dnia że tyle da bo więcej nie ma itp, a tak przyjedzie coś opuszczę i każdy będzie szczęśliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, rozumiem że to rzadka część, ale cena i tak uważam że jest zaporowa, gdybyś miał 4 sztuki to jeszcze bym to zrozumiał ... kiedyś wystawiłem felgi warte 1500 zł za tysiąc, wiesz ile czekałem na kupca ? 2 godziny, lepiej jest zjechać z ceny i mieć już w kieszeni niż czekać bóg wie jak długo na kupca, a co do sprzedaży auta za pół ceny to co innego, wg mnie zupełnie nie trafiony argument, żeby nie ciągnąć tematu, życzę powodzenia w sprzedaży :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...