Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Yzzy Serwis S.C., ul. Kepińska 2, Wrocław


codigo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ponieważ nie mogę znaleźć działu z opiniami na temat warsztatów, to postanowiłem stworzyć temat tutaj. Jeśli to złe miejsce to proszę Moderatora o przeniesienie.

Poniżej link do filmu przedstawiającego naprawę blacharską mojego BMW 635CSi, rocznik 1986, wykonana w Yzzy Serwis S.C./Yzzy Auto Centrum:

Więcej filmów przedstawiających naprawę tutaj: https://www.youtube.com/user/kjastrz1/videos

Ponieważ brak mi słów, to napiszę tylko, że wciąż mam nadzieję na to, że uda mi się uratować ten samochód i doprowadzić do stanu idealnego.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ja takich smarków przy spawaniu nie robie...

współczuję, bo pewnie chcąc odbudować pięknego klasyka nie chciałeś mieć czegoś na wzór ciągnika rolniczego naprawianego samodzielnie...

że oni się nie wstydzą czegoś takiego klientom pokazywać i jeszcze za to brać pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w zasadzie szukam dobrego blacharza do mojej e 60 i zainteresowałem się watkiem, bo mam niedaleko do Panów z Yzzy.. Po tej relacji raczej nie skorzystam, może ktoś mi kogoś polecić? Trochę pracy mnie czeka, ale czego sie nie robi dla ukochanego auta..Prosze o jakieś sugestie :)

Co do pisma..trochę sie na przepisach znam i rozpowszechnianie takich informacji może sie złe skończyć dla tego kto rozpowszechnia, wiedząc ze jest jakikolwiek sprzeciw drugiej strony.. Nie mówiąc juz o tym ze udostępnienie korespondencji to tez w zasadzie przekroczenie przepisów.. Takie mamy prawo. Prawda jest zawsze gdzieś po środku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie pokazuje błędy. Trudno sie z tym nie zgodzić, ale nie bardzo wiem co chcesz uzyskać?Dla Ciebie są to dowody wprost i oczywiste, ale od uzyskania czegokolwiek jest sad. Działając w ten sposób, łamiesz przepisy, ten kto to udostępnia tez to robi. Dodatkowo ujawnia korespondencje łamiąc przepisy o tajemnicy korespondencji. Jeżeli wygrają z Tobą przed sadem i bedą mieli ochotę, pociągną sprawę dalej. Narażacie sie na pozew o odszkodowanie.. Ja nie wiem jak duża są firma, ale z doświadczenia moge powiedzieć ze firmy często wymyślają sobie spore kwoty za "utracone korzyści" zazwyczaj dochodzi do względnej ugody, ale i tak zapłacić trzeba.. Moim zdaniem jeżeli masz twarde dowody, to dochodz tego przed sadem. Takie posty mogą uratować kogoś przed takimi partaczami, ale Ciebie i administratora oraz właściciela forum narażają na niepotrzebne nieprzyjemności i koszta.. Patrząc na to pismo moge stwierdzić, ze jest przygotowane dosc profesjonalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagranie pokazuje błędy. Trudno sie z tym nie zgodzić, ale nie bardzo wiem co chcesz uzyskać?Dla Ciebie są to dowody wprost i oczywiste, ale od uzyskania czegokolwiek jest sad. Działając w ten sposób, łamiesz przepisy, ten kto to udostępnia tez to robi. Dodatkowo ujawnia korespondencje łamiąc przepisy o tajemnicy korespondencji. Jeżeli wygrają z Tobą przed sadem i bedą mieli ochotę, pociągną sprawę dalej. Narażacie sie na pozew o odszkodowanie.. Ja nie wiem jak duża są firma, ale z doświadczenia moge powiedzieć ze firmy często wymyślają sobie spore kwoty za "utracone korzyści" zazwyczaj dochodzi do względnej ugody, ale i tak zapłacić trzeba.. Moim zdaniem jeżeli masz twarde dowody, to dochodz tego przed sadem. Takie posty mogą uratować kogoś przed takimi partaczami, ale Ciebie i administratora oraz właściciela forum narażają na niepotrzebne nieprzyjemności i koszta.. Patrząc na to pismo moge stwierdzić, ze jest przygotowane dosc profesjonalnie..

Cześć,

Dzięki za opinię. Każdy ma prawo do własnej, żyjemy w wolnym kraju. Czy możesz napisać jakie przepisy złamałem udostępniając autentyczne nagrania przedstawiające efekty naprawy w warsztacie?

Pozdrawiam,

Kamil

Edytowane przez codigo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 23 K.C. W związku z art. 43 K.C.

O autentyczności nagrań nie decydujesz ani Ty, ani nikt na forum. Tylko sad po zapoznaniu sie z opinia biegłego na wniosek strony. Chcesz cos uzyskać idź do Sadu, ale jeśli odebrałeś auto i zapłaciłeś za nie to bedzie Ci cieżko udowodnić, ze to oni sa sprawca.. To zależy od wielu czynników. Niełatwa sprawa, a pewnie na opinii biegłego sie skończy i to ona bedzie miała największe znaczenie. To moje zdanie. Udostępniając to musisz mieć świadomość, ze działa to w dwie strony i oni rownież maja prawo do "obrony" i jeżeli maja racje może CIE to kosztować.. Dura Lex Sed Lex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. 23 K.C. W związku z art. 43 K.C.

O autentyczności nagrań nie decydujesz ani Ty, ani nikt na forum. Tylko sad po zapoznaniu sie z opinia biegłego na wniosek strony. Chcesz cos uzyskać idź do Sadu, ale jeśli odebrałeś auto i zapłaciłeś za nie to bedzie Ci cieżko udowodnić, ze to oni sa sprawca.. To zależy od wielu czynników. Niełatwa sprawa, a pewnie na opinii biegłego sie skończy i to ona bedzie miała największe znaczenie. To moje zdanie. Udostępniając to musisz mieć świadomość, ze działa to w dwie strony i oni rownież maja prawo do "obrony" i jeżeli maja racje może CIE to kosztować.. Dura Lex Sed Lex.

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi z tym, że ja nie decyduję o autentyczności nagrań, skoro sam je wykonałem. Prośba o rozwinięcie myśli.

W kwestii wad, które zostają wykryte po odbiorze samochodu i zapłacie za usługę, to mamy coś takiego jak rękojmię i odpowiedzialność odszkodowawczą w przypadku, jeśli podczas usługi powstały szkody, których nie było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pisma..trochę sie na przepisach znam i rozpowszechnianie takich informacji może sie złe skończyć dla tego kto rozpowszechnia, wiedząc ze jest jakikolwiek sprzeciw drugiej strony.. Nie mówiąc juz o tym ze udostępnienie korespondencji to tez w zasadzie przekroczenie przepisów.. Takie mamy prawo

Co Ty w ogóle bredzisz człowieku, jak na siedzenie wieczorem na necie i poszerzanie wiedzy z wyszukiwarką mogłeś się bardziej postarać. A jeśli silisz się na jakieś pseudo prawne odpowiedzi to mogę jutro rano w pracy poprosić prawnika żeby się odniósł do tego co napisałeś, ale wydaje mi się że raczej by tylko wydłubał kozę z nosa i na to przykleił i kazał wrócić z czymś poważnym.

Kolego BMW740iii zarejestrowany wczoraj, serio nie rób sobie jaj, masz 15 lat żeby ktokolwiek tutaj uwierzył, że właśnie się zarejestrowałeś i 4/4 posty dotyczą tego tematu, tej firmy + jeszcze te nieudolne pouczenia :mrgreen:

A jak dalej będziesz się upierał, że jest inaczej to też udowodnię Ci to w 5 minut, po czym dowód wrzucę nie tylko na forum ale i na FB, G+ Yzzy Serwis i wstyd będzie podwójny.

Amatorska naprawa i do tego jeszcze głupia, wręcz idiotyczna próba szarpania się w internecie, zamiast poprawić ten kibel i zamknąć po cichu sprawę to jeszcze to rozdmu****ecie.

Dla mnie kibel, wstyd, amatorka, nie chciało się robić dobrze? to się nie robi wcale i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...