Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Podklejenie podsufitki


hall

Rekomendowane odpowiedzi

ja tym kleiłem daje radę tylko za dużo go nie dawać chociaż jak przesiąknie a potem wyschnie to śladu nie zostawił u mnie na jasnej podsufitce KLEJ DO TAPICERKI, PODSUFITKI W SPRAYU BOLL 323 (5553741389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tym boll-em trzyma sie okolo 2 tyg pozniej znów to samo, tylko w moim przypadku jest to na suficie za szyberdachem

bo musisz oczyścić z tej kruszącej się gąbki podłoże i materiał , powodem odpadania właśnie jest zmurszała gąbka na oryginale i tak samo zdarza się po podklejaniu u mnie w kilku autach trzymało do sprzedaży tak średnio 1-2 lata u nowego właściciela pewnie dalej też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedawno wymienia?em u siebie podsufitk?, po zacz??a opada?. Materia?y to klej Bontarem i materia?: Tkanina samochodowa SAM189_03 czarny - Hurtownia Tapicerska Trend - materia?y obiciowe - tapicerskie - podsufitki - tapicerka samochodowa - pianki - narz?dzia

Zdemontowanie podsufitki to ?atwa robota, czyszczenie jej ze starej g?bki (która by?a pod materia?em) to ju? bardziej ?mudny proces. Na szcz??cie resztki g?bki do?? ?atwo daj? si? usun?? - najpierw z grubsza skroba?em ma?? szpachelk?, a nast?pnie dociera?em do czysta zwyk?? g?bk? do naczy? (ostr? stron?).

nEb3vh9h.jpg

ZMq1sdLh.jpg

MVuF7fJh.jpg

XGLAy0xh.jpg

p4oLsDHh.jpg

dKKRYO9h.jpg

MUl7Sslh.jpg

uP8rO7eh.jpg

Natomiast przyklejanie nowej to robota, która nie ma szans wyj?? za pierwszym razem idealnie... Trzeba si? nauczy? w jakim tempie schnie klej, jak pracowa? z miejscami gdzie podsufitka ma fiku?ne kszta?ty. Ogólnie nie jest ?atwo, nie wiem czy drugi raz sam bym si? za to zabra?. Zdecydowanie warto mie? drug? osob? do pomocy.

7UCZ1fmh.jpg

Dd7uR4Zh.jpg

1FnLvX5h.jpg

7SU2ynah.jpg

ytZV38zh.jpg

Efekt jest ok, ale nerwów si? najad?em po drodze sporo. Zdj?cia w aucie s?abe jak nie wiem co, ale strasznie dawa?o zachodz?ce s?o?ce.

ymFupgwh.jpg

KLGje18h.jpg

P.s. Co ciekawe, nie mia?em problemów z zamontowaniem podsufitki z powrotem bez ?adnej pomocy drugiej osoby, a czyta?em ?e to nie?atwe podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...