Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 Coupe 92r centralny nie działa poprawnie ,pomocy


danieldeni20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z centralnym zamkiem.Auto udaje się otwierac ale nie za każdym razem i idzie to tak ledwo, ledwo tylko od strony pasażera, nie wiem dlaczego, nie da się otworzyć bagażnika i wlewu benzyny :( Co robić?

Dodam, że problemy z nim były bo centralny działał od strony pasażera ale po stronie kierowcy zamykał się do 3 prób.. Bagażnik też czasami trzeba było się bawić centralnym a wlew zawsze się otwierał. Pomocy :(

Edytowane przez danieldeni20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem tego było partactwo poprzednika albo bóg wie kogo .. Ponacinane i nie zabezpieczone dobrze kable które były w gumowej osłonce od karoserii do klapy bagażnika oprócz tego dwa przerwane .. zlutowałem i dobrze zabezpieczyłem i miodzio ;)

Dla tych co nie wiedzą jak otworzyć zatrzaśnięty bagażnik przez centralny w Coupe e36 . rozkładamy kanapy(wczoraj się dowiedziałem , że da się je złożyć haha) ściągamy zapinki od tapicerki czy jak to się nazywa tak żeby dostać się do mechanizmu, zamka w klapie i przesówamy drucik od siłowniczka tak żeby przycisk go popchnął i otwarte bmw_1

pqPu2ux.jpg

Ciekawe jest to , że miało to wpływ na cały centralny w aucie .. raz otwierał drzwi raz nie reagował albo tylko jedne otworzył.. musiały się jakiś zwarcia robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...