Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Potrzebuje zdania na temat usterki m52b28


Duzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.bmw_1

Czy któryś,z doświadczonych kolegów mogłby się wypowiedzieć?

Otóż,niedawno stałem się nowym nabywcą m52b28 97r z turbo sekwencja problem polega na tym,że nie wiem co się dziejepytanie_bmw

Mianowicie:Po 1.Kluczyk w stacyjce raz na jakiś czas się obkręca bez łapania ładowania czy rozrusznika,Po 2 czasem obrotomierz się pocina,i stuki słychać w kolektorze,tak jak by antywybuch strzelal ale to sekwencja,nie mowiac o niedziałającym ekonomizerze i rozmazanym obc 11 przycisków,ostatnio jest problem z odpaleniem na zimnym silniku jak i na cieplym trzeba było kilka razy krecic(mysle ze pompka paliwa sprawna)Bo jak załapała to było czuc etylinę :)i trochę zakopcila na czarno.Ostatnio po zagrzaniu do 90st zgasiłem po chwili,chciałem zapalić rozrusznik krecił ale benia nie zagadała po którymś razie kręcenia rozrusznik zamilkł,nie mogę odpalić auta nawet z popychu.

PYTANIE BRZMI co jest przyczyną imoblizer,czujnik polozenia walu czy wałka rozrządu?kostka stacyjki???A może akumulator?Rozrusznik pewnie automat się spalił ;( Mam kabel obd2 ale inpy nie,moze ktoś by zainstalował u mnie zdalnie i chociaż bym wiedział za co się wziaść ;(Szkoda żeby 2.8 stało :)

Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...