Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Oklejanie listew wewnętrznych.


michael9091

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem podobny temat, ale był bardzo przestarzały i nie do końca mi pomógł, wiec założyłem nowy, świeży.

Planuje okleić swoje wewnętrzne listwy folia 3M. Teraz pytanie, czy na drewnianych listwach sie to będzie dobrze trzymać ? Oraz jak jest z demontażem drewna z drzwi w wersji coupé.

Być może jest jakieś miejsce we Wrocławiu lub w okolicach gdzie takie folie sprzedają i ktoś korzystał z ich produktów, może polecić. Chętnie zrobiłbym to sam, ale chciałbym mieć pewna, dobrej jakości folie a na Allegro nie wiadomo czego możemy sie spodziewać. Proszę o opinie

Pozdrawiam bmw_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy oklejaja folią wewnątrz i zewnatrz auta i pewnie u nich można nabyc folie.

Większosc osob używa folii 3M Di-NOC. Pewnie zrobisz to sam, majac opalarke lub suszarke do włosów.

Ty pewnie nie masz drewnianych listew tylko imitacje drewna. Czyli bez problemu bedzie sie folia na tym trzymac :)

W sedanie listwe ozdobną z drzwi sie podważało czyms plastikowym i ostrym i wychodziła bo jest na klipsy. W Coupe jest innaczej jesli chcesz sciągnac ta rekojeść, to musisz sciagnac caly boczek drzwi.

Odkrecasz 5 śrub boczku drzwi (3 pod rekojeścią, 1 pod zaslepka w klamce, 1 pod zaslepka AIR BAG)

Zdejmujesz boczek ciagnac całosc od dołu najlepiej, tu uważasz na kable od głosnikow/lusterek/poduszki i rygle drzwi.

Odkrecasz z tylu zdjetego boczku około 7 srubek mocujacych rekojesc do boczku i masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to ja właśnie szukam takiej osoby, u której można nabyć takową folię. Też słyszałem głównie o folii 3M, ale trochę się obawiam kupować w ciemno na Allegro nawet jak ma napisane 3M. Wolałbym osobiście dotknąć, zobaczyć i wtedy dobrać odpowiednią dla mnie.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Oleśnicą w Nieciszowie koleś przyciemnia szyby i okleja folią. Duzo osob polecało go za przyciemnianie szyb. Jak przyciemnia dobrze, to i okleja tez dobrze i pewnie dobra folia.

Wątpie zebys kupil lipe na allegrodo. Popatrz na komentarze od kupujacych i ilosc komentarzy. A po drugie to na takie listwy to Bóg wie ile wydasz tej kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...