Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW DEX Lubin


Skopster

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze piszę, ale w razie czego usunie się temat :mrgreen:

Latając sobie autem z kumplem przypadkowo udało mi się usłyszeć końcówkę reklamy DEX Lubin, ponoć BMW starsze niż 5 lat dostają 50% rabatu na wykonane w serwisie naprawy. Może ktoś to potwierdzić?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzą Ci, dzwoń do dexa, a druga sprawa 50% rabatu serwisowego , to pewnie ze 160% ceny forumowych kolegów mechaników. :wink:

dokładnie tak jak BASTARS piszę... cennik ASO jest dość wygurowany, oni mają jednostki, każda godzina to bodajże 12 jednostek a cena jednostki czasem to 30 PLN --> kiedyś widziałem taki cennik w ASO we Wrocławiu na ścianie na dziale części. Poza tym w ASO to najchętniej naprawią "nowsze" auta --> takie np. E30, E36, E34 to wysyłają do czarodzieja. Jak nie da rady się kompa podpiąć pod auto to już nie da się naprawić. Poza tym jak ISTA (ICOM) zdiagnozuje moje M50 na M3.1 to mogę nawet podwójnie zapłacić :P a wiem że tego nie podoła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a druga sprawa 50% rabatu serwisowego , to pewnie ze 160% ceny forumowych kolegów mechaników

A trzecia to taka, że BMW DEX ma takie opinie, że nie pojechałbym tam nawet uzupełnić płynu do spryskiwaczy.

Rozmawiałem z kilkoma osobami które tam pracowały.

Trzymaj się od tych ludzi z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trzecia to taka, że BMW DEX ma takie opinie, że nie pojechałbym tam nawet uzupełnić płynu do spryskiwaczy.

Rozmawiałem z kilkoma osobami które tam pracowały.

Trzymaj się od tych ludzi z daleka.

Słyszałem plotkę, że jeden z pracowników liczył przewody do świec bo nie potrafił okreslić ilości cylindrów w jednym z samochodów :)

Jedyny rozsądny człowiek jaki tam pracował to Krystian, szybko poszedł po rozum do głowy i opuścił ten zakład ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...