Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


318i - dudnienie z tyłu


KepaSK

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Od jakiegoś czasu po wymianie sprężyn, amorków, poduszek górnych i osłon amortyzatorów pojawiło mi się dudnienie z prawej strony z tyłu.

Co ciekawe te "dudnienie" nie pojawia się zawsze, dziś np. jak jechałem to jak by wszystko okej było.

Podjechałem na szarpaki w celu sprawdzenia zawieszenia i gość powiedział, że wszytko z zawieszeniem jest okej, a dudnienie może pochodzić z tego, że nie mam podkładek gumowych sprężyn z dołu..

Teraz pytanie, czy jest to możliwe, że takie dudnienia się pojawiają z tego względu ?

I Druga sprawa, czy jest jakaś szansa "wepchnięcia tych podkładek na lewarku podciągniętym na maxa ? czy konieczne jest ściąganie sprężyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu po wymianie sprężyn, amorków, poduszek górnych i osłon amortyzatorów pojawiło mi się dudnienie z prawej strony z tyłu.
Sprawdził bym dokręcenie wszystkiego jeszcze raz, to jest amortyzator do wahacza, poduszka do amortyzatora, oraz poduszka do karoserii. Jeśli poduszki były te tańsze to też warto je obejrzeć czy nie trzeba np. reklamowac.
czy jest jakaś szansa "wepchnięcia tych podkładek na lewarku podciągniętym na maxa ?

Jeśli masz seryjne spreżyny czyli nie obniżające (krótsze) to będziesz musiał odkręcić amortyzator od wahacza w celu opuszczenia wahacza nieco niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...