Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


"lakiernik" wrocław


Chacko e30

Rekomendowane odpowiedzi

Pany,szukam lakiernika ( czaks zawalony robotą) który znalazłby chwile czasu na pryśnięcie zderzaka w mojej e30... Nie musi to być serwis z komorą,a zwykły warsztat który ma dobry pistolet :-)

Lakier to akryl więc wątpie żeby ktoś go nie potrafił "położyć" :mrgreen:

Potrzebuje go prysnąć w na początku tygodnia,bo na weekend mam wyjazd i potrzebuje mieć to zrobione...

Lakier dobrany,podkład położony więc tylko kwestia koloru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Majkel ? Ten co Leo u niego swoja imole malował?

malowałem chyba u niego blotnik i gril i felgi, blacha pomalowana ładnie moim zdaniem choć niektórzy widza od razu róznice, felgi tak średnio,

ogólnie byłem zadowolony z usługi, jedyny minus to miejscówka. daaaaaleko za koroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że polecasz? ja również nie zmieniam koloru,tak więc cena byłaby podobna

Noooo generlanie tak, choć gdybym miał czas to następnym razem sam rozebrałbym im samochód, typu boczki jakieś plastiki co stoją na drodze, nie chodzi że coś połamali, ale widac gdzieniegdzie że im sie czegoś nie chciało sciągać. Kilka rzeczy musiał sobie poporwiać jeśli chodzi o spasowanie, spryski zaczeły lać spod lampy, takie ******łki, ogarnąlem zerowym kosztem sobie to potem...no ale w sumie nie tak to ma wyglądać.

Ale co do położenia samego lakieru jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu jest lakiernia, która wykonuje prace dla BMW Inchcape Motor Wrocław. Jest nią Prestige-Car na ul Powstańców Śląskich 211/217. Wykonując usługę przez serwis BMW malowanie całego auta to koszt około 10 tyś. zł. Jednak może warto zapytać się ile chcą "oni" pomijając BMW Inchcape Motor Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu,jestem po :wink: i powiem Ci że jest naprawde dobrze... Za pomalowanie elementu 150zł+własny materiał

Poprosiłem o grubsze zalanie (200ml poszło na zderzak),bo wiem jak często poleruje autko i niechciałem żeby po kilku polerkach zszedł lakier :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu,jestem po :wink: i powiem Ci że jest naprawde dobrze... Za pomalowanie elementu 150zł+własny materiał

Poprosiłem o grubsze zalanie (200ml poszło na zderzak),bo wiem jak często poleruje autko i niechciałem żeby po kilku polerkach zszedł lakier :mrgreen:

Chacko e30 prześlij mi jak możesz namiary na tego lakiernika na priv bo też muszę zrobić porządek ze swoją po ostatnich przejściach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...