Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z Lusterkami... Pomocy


Bmw330xd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pewnego dnia zauwazylem ze nie dziala lusterko pasazera, lecz nie mialem czasu aby sie za to zabrac odrazu, kolejnego dnia zauwazylem ze sterowanie w lusterku po stronie kierowcy dziala tylko gora-dol po czym za chwile umarlo, takze przestalo dzialac skladanie lusterek, bezpieczniki sprawdzone wszystkie dobre , doczytalem sie gdzies na jakims forum ze odpowiada za sterowanie lusterkami jakis sterownik , ktory znajduje sie w drzwiach , niestety u mnie go nie znalazlem, gdzie moze on sie znajdowac ? Mam wersje z pamiecia foteli i lusterek ,autko po lifcie 2004 r. Czy moze Ktos z Was mial taki problem ?Prosze o pomoc

Edytowane przez Bmw330xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubimy takich, co przychodzą z problemem, a później znikają.

wygadany jestes ;] nie musisz mnie lubic ale prosze cie o jedno nie udzielaj sie jezeli nie znasz sensownej odpowiedzi :) to ze pisze z nowego konta to nie znaczy ze mozesz mi tu jakies smutki pisac ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jak jest tu na forum, wyraziłem swoje zdanie ale i pewnie 90% użytkowników myśli tak samo. Koniec spamowania :)

widac ze dalej nie rozumiesz :( wiec przeczytaj jeszcze raz "to ze pisze z nowego konta to nie znaczy ze mozesz mi tu jakies smutki pisac icon_wink.gif pozdro"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz że starego może będzie łatwiej ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Gdybym mogl to bym pisal ze starego konta ale wybacz nie bede sie tlumaczyc :) z postu o problemie z lusterkami wywiazala sie bezsensowna rozmowa, ktora do nieczego nie prowadzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mogl to bym pisal ze starego konta ale wybacz nie bede sie tlumaczyc :) z postu o problemie z lusterkami wywiazala sie bezsensowna rozmowa, ktora do nieczego nie prowadzi...

Chyba najpóźniej doprowadzi do rozwiązania twojego problemu, skoro nawet nie raczyłeś się pokazać w "przywitalni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam Ci doczytac tez gdzies na jakims forum gdzie sie sterownik znajduje:lol:

W takiej sytuacji sa dwa wyjscia, albo sie znasz albo sie nie znasz.

a) Znasz sie, chwytasz za pierwszy lepszy multimetr i sprawdzasz

b) nie znasz sie -> oddajesz do fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...