Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zawór DISA m54b25


mareq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz to dam ci numer do gościa który sprzedaje części używane do BMW i dwa tygodnie temu pytałem go o disę do 330i ale miał tylko do 2.5 za 100zł.Gościu pewny ale musiał byś koło Lubina do Siedlec podjechać.Tak nawiasem mówiąc ja swoją naprawiłem i śmiga:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to dam ci numer do gościa który sprzedaje części używane do BMW i dwa tygodnie temu pytałem go o disę do 330i ale miał tylko do 2.5 za 100zł.Gościu pewny ale musiał byś koło Lubina do Siedlec podjechać.Tak nawiasem mówiąc ja swoją naprawiłem i śmiga:mrgreen:

jeżeli chodzi o klapkę to moja chodzi idealnie ale po sprawdzeniu szczelności klapka powoli wraca do punktu "0"

jak naprawiałeś i co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disa za 100 pln... Na pewno idealna. No chyba ze ktos tak po prostu ja sobie wycenikl bo sa i tacy.

Co sie stalo z Twoja disa Marku? Luz na klapce czy membrana?

membrana...

tak jak piszesz ... ja już 2 z allegro odsyłam bo nie trzyma ciśnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sprzedajacymi dise jest problem bo nie wiedza jak je sprawdzic i pisza ze sprawna, najwyzej klient odesle albo i nie ;) Sprzedajacy w zasadzie nic nie traci i liczy na to ze klientowi nie bedzie chcialo sie odsylac.

Jesli membrana nie trzyma sciagnij ta "czapke" ochraniajaca ja i sprawdz w jakim jest stanie. Jesli klapka wraca powoli to na 99% jest to do uratowania, membrana puszcza prawdopodobnie na krawedzi. U mnie wygladalo jak by fabrycznie byla zle poskladana i sie odksztalcila.

20150825_120448.jpg

Ten dekiel/czapka oslaniajaca ma kilka zatrzaskow, u mnie pomoglo przekrecenie membrany tym odksztalceniem pod jeden z zaczepow (w tym miejscu membrana jest mocniej dociskana) i disa dziala do dzis idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę próbowałem ją rozebrać i kicha... nie chciało się rozebrać i połamałem jeden zatrzask :D

jutro spróbuje zobaczę czy się da...może odratuję moją...

edit. Batrek daj numer do siebie na pw . poinstruujesz mnie jak to zrobić... ;)

Edytowane przez mareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...