Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zanikający dźwięk w glosnikach!!


Kandyn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie miał ktos z was już taka sytuacje, że po włączeniu radia (postoj, zgaszone auto, jazda) wszystko ładnie gra, a po 1 minucie (czasem szybciej lub pozniej) rozłącza głośniki i graja tylko te czarne co sa przy klamce w drzwiach. Co jakis czas glos wraca. Gdy w aucie sie juz nagrzeje to glos całkiem znika.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kandyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam osoby, która posiada u siebie Tuner radiowy BM54. Był on przewaznie w aucie z nawigacją w e46, e39, x5, e38. U mnie jest w bagazniku po lewej stronie. Na 99% on się popsuł, a używaka na allegro to koszt 600-1100zł :shock::shock: Wolałbym sie upewnieć przed naprawą swojego bo naprawa to 250zł. Za podmianke sie odwdzięcze :)

Podmieniłem 2 radia, rozebrałem boczki, glosniki w tylnej półce, przeczyscilem kostke od tunera dadiowego i nie pomogło. W tych tunerach lubią padac koncowki mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem sięlolol W bagazniku nie mialem tunera radiowego BM54 tylko po demontazu okazalo sie, że to jest wzmacniacz Hi- Fi. Podejrzewam, ze to on moze byc poopsuty i chcialbym podmienic na inny.

Na aukcjach allegro piszą, ze do e46 pasuje z e39, e38. Wyglądem sa identyczne. Mocowania, wtyczka-piny, obudowa jest taka sama.

Kto oze wie, czy trzeba to kodować po podlaczeniu innego?

Czy ktos posiada takowy na sprzedaż lub podmianke z moim?

Mam nadzieję, że podoba Wam się mój Monolog...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcjach allegro piszą, ze do e46 pasuje z e39, e38. Wyglądem sa identyczne. Mocowania, wtyczka-piny, obudowa jest taka sama.

Kto oze wie, czy trzeba to kodować po podlaczeniu innego?

pasuje, nic nie trzeba kodować.

co do monologu to spodobać się może moderatorowi gdy będzie ostrzegał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz masz alpine czy harman kardon

Wzmacniacz jest firmy Loewe High - Power. Na moim nie ma zadnej naklejki z Harmanem (na allegro sa i maja takie same wejsce jak moj). Mój wzmacniacz wczoraj dałem koledze z pracy i przelutowal mi luty. Ale nadal głos znika. Znalazłem 3 wzmacniacze niedaleko mnie i w weekend ugadam się z nimi i podłącze ich sprawny. Jeśli nadal będzie źle to wtedy stawian na kostke przy radiu lub kable.

co do monologu to spodobać się może moderatorowi gdy będzie ostrzegał

Za co ma ostrzegac ?:wink: Za to, że nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na mój problem? :)

Dam znac czy to wina wzmacniacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam :) tym razem z lepszym nastroju :wink:

chyba rozgryzłem bolaczke mojego audio. Dzis byłem w Wołowie i zakupiłem wzmacniacz Hi-Fi zdemontowany z e46. Na moim mi dzwięk zanikał, a n tym od handlarza gra happy_bmw zrobiłem z podłączonym wzmacniaczem 27km i cały czas grało :) Jutro tylko zamocowac go i wszystko ładnie poskladać :)

Moze to komus pomoze w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...