Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


UWAGA na AUTO EXPRESS Dąbrowa Górnicza


hall

Rekomendowane odpowiedzi

wulkanizacja-dbrowa-goacuternicza_zpsuxlxtwi5.jpg

AUTO EXPRESS wymiana opon 40 zł • OLX.pl

SERWIS OPON

Ul.Łazy Błędowskie 68

Dąbrowa Górnicza

Służymy doradztwem i profesjonalną obsługą

nr tel. 505 018 425

Email: oponydunlop@gmail.com

Witam wszystkich.

Na wstępie dodam że sprawa jest z ubiegłego roku ale warto ostrzec przed tego typu ludźmi.

W poprzednim roku zamówiłem w tej pseudo firmie dwie opony Yokohama 225/35 R17.

Opony dotarły na oko wszystko w porządku.

Cały cyrk rozpoczął się w chwili zakładania opon , z pierwszą nie było problemu wszystko poszło gładko lecz z kolejną był problem.

Gdy opona wskoczyła na felgę a Matrix zaczął ją pompować okazało się że opona jest przecięta na brzegu dość sporo (gołym okiem niedostrzegalne przecięcie).

Szybki telefon do gościa. Odbiera jakiś młody i po krótkiej rozmowie pytam czy były sprawdzane przed wysyłką on na to że nie i odsyła mnie do szefa jak wróci no to ok zadzwonię później.

W kolejnym etapie rozmowy z pseudo szefem dowiaduje się że wszystko było sprawdzane i że to pewnie moja wina. Ustaliłem że odsyłam ścierwo do sprawdzenia po co mi jedna opona.

Przyjechał kurier zabrał przesyłkę. Minęły ze dwa dni dzwoni do mnie i mówi że stopki opony uszkodzone i one tego mi nie sprawdzi a tym bardziej nie odda mi kasy.

Próbowałem się jeszcze z nim dogadać w kwestii zwrotu kosztów jednej opony ale bez skutecznie.

Ogólnie rzecz biorąc nie wiem jak to nazwać czy oszustwem czy krętactwem ogólnie nie polecam i odradzam kupno i tego kolesia.

P.S

Zakup przez OLX więc nic z tym się nie zrobi.

DSC_0176_zps6ckn74ht.jpg

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś z nimi żadnych wiadomości na olx? sms lub mailowo?

Ja kiedyś kupiłem silnik do motoru na olx, gościu zamiast całego silnika, wysłał tylko sam dół(bez głowicy itp). Po tym przestał odbierać telefon... Miałem zapisaną wcześniejszą korespondencje sms. Wydrukowałem jego aukcje na olx, zrobiłem zdjęcie owego silnika i jak powinien wyglądać. Poszedłem na policje i posłali na niego dzielnicowego żeby go nastraszył. Kilka dni później zadzwonił do mnie ten krętacz i dosłał reszte części plus kazałem wysłać bonus w postaci gaźników :)

Więc warto przy takich zakupach mieć zapisaną rozmowe na olx lub sms, zawsze masz jakiś dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...