Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Saisonauftakt Rothenburg -16.04.2016


Kamcio

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzone więc zostaje:

PLAN PRZEJAZDU:

WYJAZD z Wrocławia- 6.30 parking Decathlon bielany wrocławskie

Wyjazd z Lubina - 6.30 parking TESCO

Zgorzelec - 8.00

Ekipa z Wrocławia zwalnia ok 7.00 przy Orlenie w Legnicy (nie zatrzymuje się) - dołącza ekipa Lubin/ Legnica i jedziemy dalej.

Kto ma CB niech bierze - łatwiej będzie się komunikować w trasie.

jest to najbardziej optyamalna godzina wyjazdu..... (otwierają o 8.30) tak więc prosze się trzymać planu wycieczki.

W razie czego pisać dzwonić.

Ok.

A kto ma najmniejszy zasieg? Chodzi o postoje na tankowanie. U mnie 350km

Aha, Cziko to podaj numer do siebie skoro masz byc koordynatorem

Edytowane przez Touras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

A kto ma najmniejszy zasieg? Chodzi o postoje na tankowanie. U mnie 350km

Aha, Cziko to podaj numer do siebie skoro masz byc koordynatorem

Jak w zeszłym roku zaparkujemy na kilka minut ( tzw. papierosa )na BP przed granicą na dotankowanie, jakiś zakup, siku etc.

Nr 603 52 24 34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy szybkiej jezdzie to V8 swoje spali

Ta ostatnia BP przed granica jest duzo drozsza, to moze lepiej jedna wczesniej?

Zatankuj we wro i spokojnie Ci starczy tam i spowrotem. Przecież będziemy spokojnie jechać,140 nie przekroczysz. A przy takiej jeździe to z 500km na pełnym baku zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku jazda byla tak szarpana 80/140 ze nawet moj oszczedny dieselek spalil duzo wiecej niz zakladalem

No no był taki "pilot" co wyprzedzał i zaraz zwalniał, a później nagle stwierdził że na parking trzeba no i była kolizja i nie wszystkie samochody dojechały na zlot.

Wiec przejęłem inicjatywę i od parkingu do celu ja prowadziłem całą watache w szeregu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mogę Cie zabrać moim skuterem. No problem.

To ile tam jest w końcu km?? Bo google maps znajduje jeden 660km od Wro, a drugi 190km. Eee, no to luz :mrgreen: Choć na papieroska i siku można zrobic międzylądowanie.

https://www.google.pl/maps/dir/Wroc%C5%82aw/Rothenburg+ob+der+Tauber,+Germany/@50.2756255,10.7510405,7z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x470fe9c2d4b58abf:0xb70956aec205e0f5!2m2!1d17.0385376!2d51.1078852!1m5!1m1!1s0x47988efdf06dff37:0x41eda32beb5f5c0!2m2!1d10.1867388!2d49.3801834?hl=en

No to jest zarabiste w dieselku. Robiłem 900-1000km na baku, a teraz niestety mniej:lol:

Edytowane przez Touras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się łapią na ten Rothenburg :lol: nie ty pierwszy nie ostatni .

PS.

Lecę chyba tylko z bratem więc jak coś mogę zgarnąć jedną osobę.

koło centrum (Rynek - pl.Dominikański - Legnicka )

Mile widziany woreczek z Jurkami :lol:.

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze nie będę mógł wjechać? hehe powiem wam ze powoli zaczyna mi się to nie podobać nie dość ze mnie to będzie kosztować 50euro heh (jak wjade)+ paliwo to to jeszcze będzie ponoć mega ***o....wa pogoda co sprawdzam to lepiej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...