Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Podlokietnik demontaż tulejki


hall

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Podpowie mi ktoś jak zdemontować górną część podłokietniki samo oparcie wiem ze są dwie tulejki tylko nie mam pojęcia co je blokuje.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQeyYxfJYbX9yhZ9kctPLY7gVhfBJs20vkZlSH3X-Xxnm9ct9Qe

Pozdro

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak tam pod tymi tulejkami są dwa takie okręgle gumowe tulejki czy jak to inaczej nazwać je ściągasz i w tedy te tulejki wychodzą i podłokietnik powinien być do góry już nie pamiętam jak to dokładnie było ale jak rozbierzesz to będziesz widział :)

Edytowane przez Ameryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko to blokuje całość ? , dziś tak rozebrałem i nie miałem pomysłu co trzyma. W aucie też ciemno bo pogoda słaba . Jutro popróbuje i dam znać ;) .

Czytałem jeszcze o sworzniach które trzeba wybić gdzieś w tulejkach i się teraz zastanawiam czy chodzi o to samo.

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosisz gorna czesc podlokietnika pionowo do gory,uprzednio zdejmujac plastikowe maskownice i w stelazu salevo podlokietnika po jednej i drugiej stronie zobaczysz po jednym malym otworku. Musisz w niego wsadzic plaski srubokret i z umiarem nacisnac bo w niego wchodzi zaczep plastikowych bolcow. Gumek ktore sa pod tymi plastikami nie musisz wczesniej sciagac bo one w niczym nie przeszkadzaja, pozniej same wyjda

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc przydały się porady.

Dla potomnych dorzucę foto będzie prościej szukać ;).

IMG_20160224_161241_zps0ifzyucw.jpg

Początkowo szukałem trochę w innym miejscu :D .

Demontaż naprawdę ułatwił mi życie w dalszym rozbieraniu.

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...