Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Uszczelka pod głowicą


Dexter1919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Z tego co zauważyłem, to wyciska płyn przez korek powietrza na zbiorniczku. Systema była odpowietrzona parę dni temu pod czas wymiany pompy wody i płynu. A teraz, mam pusty zbiornik płynu. Jak dolewam do poziomu, to tyle ucieka przez korek i zbiornik znowu pusty. W aucie cieplutko. Temperaturę pokazuje dobrą. Czyli strzałka po środku. Czy to może bycz przyczyna uszczelki pod głowicą? Jaka mniej więc cena dla M43 benzyny ? Proszę poradzić dobrego mechanika z dobrą ceną dla wymiany uszczelki pod głowicą. Okolicy Wrocław Oława Jelcz Laskowice. Dziękuję.

Edytowane przez Dexter1919
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się coś ta wymiana pompy nie podoba, że to po niej zaczęło się tak dziać. Może któryś kanał jest przytkany i zamiast w obieg pompować, wzrasta ciśnienie i wywala przez zbiornik ?

Edytowane przez Dymek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jest świeża informacja. Korek na zbiorniku wymieniłem razem z wymianą pompy bo to stary był zmęczony i uszczelka na nim trochę słabo wyglądała. Postawiłem nowy. Wczoraj po pracy w domu jak nagrzałem auto zobaczyłem że płyn ucieka z pod tego nowego korkauklon_bmw. Korek był dokręcony mocno. Postawiłem stary i wszystko OK!))) Stary lepszy jak nowy) Za nowy oddałem 16 zł. Kupiłem g*wno pełnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary lepszy jak nowy
Ja miałem podobną sytuacje przy wymianie chłodnicy. Wraz z chłodnicą (zamiennik) dostałem nowy korek który oczywiście zakręciłem i po pierwszym zagrzaniu auta okazało się że był tyle wart co i Twój (nowy). Zakręciłem swój stary i jeżdżę do dziś. Edytowane przez streetracer!
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...