Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt luty 28.02.2016


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rownież dziękuje za spota, pogadane pooglądane ogólnie mega frekwencja ;) ja nie wiem co jest w mojej e90 a może chodzi o mnie ale nigdy sie nie może załapać na zdjęcia :(

Nie martw sie Siwek, mojej Rudej tez fotografowie nie lubią, pewnie za czarny pas na masce hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem pierwszy raz i na prawdę podobało mi się. Mimo iż na początku było ciężko mi się odnaleźć, bo za bardzo nikogo nie znałem, ale udalo się szybko złapać kontakt. Na następnym spocie na pewno będę ;-)

Pzdr

Po E34 bezbłędnie Cię rozpoznaliśmy.

Dzięki wszystkim za spota, zwłaszcza za wytłumaczenie cykania elektrozaworów przy podszybiu haha :P.

To był najt ale gdyby polała się wódka to dowiedział byś się takich rzeczy o E34 że byś nie uwierzył;)

Ja również dziękuje za spotkanie-jak zwykle nie było czasu żeby ze wszystkimi pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po E34 bezbłędnie Cię rozpoznaliśmy.

To był najt ale gdyby polała się wódka to dowiedział byś się takich rzeczy o E34 że byś nie uwierzył;)

Ja również dziękuje za spotkanie-jak zwykle nie było czasu żeby ze wszystkimi pogadać.

Dziki ja chetnie, daj tylko znac gdzie i kiedy hah!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak jest, że jak sie doda jakaś znaną muzykę do filmiku...no albo mniej znaną, ale autoryzowaną na jutubie, to jutube nie przepuści jej na urządzenia mobile, filmik zagra tylko na komputrze.

głupie.... ale co...nie ja ustalam polityke jutuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przypadkiem natrafiłem dziś na Wasze auta w Alei Bielany. Rewelacyjne!

Pytanie - czy czarna z4 na DJ numerach również jest z tego forum czy znalazła się tak przypadkiem? Chętnie obejrzałbym sobie zdjęcia tego poczwórnego wydechu na spokojnie bo na pierwszy rzut oka wygladało to całkiem profi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak jest, że jak sie doda jakaś znaną muzykę do filmiku...no albo mniej znaną, ale autoryzowaną na jutubie, to jutube nie przepuści jej na urządzenia mobile, filmik zagra tylko na komputrze.

głupie.... ale co...nie ja ustalam polityke jutuba

Dokładnie, na kompie normalnie działa.

Również dziękuję za miłe spotkanie, frekwencja.. Mega :D duzoo nas było :) I pokazaliśmy, że jednak można się zachować.

Zdjęcia dzisiaj albo jutro wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przypadkiem natrafiłem dziś na Wasze auta w Alei Bielany. Rewelacyjne!

Pytanie - czy czarna z4 na DJ numerach również jest z tego forum czy znalazła się tak przypadkiem? Chętnie obejrzałbym sobie zdjęcia tego poczwórnego wydechu na spokojnie bo na pierwszy rzut oka wygladało to całkiem profi :)

Na widok twojego Austina też parę osób się ośliniło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...