Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt luty 28.02.2016


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za fajnie spedzony czas :) fajnie powitac nowe twarze, super zobaczyc stare mordki usmiechniete. Frekwencja dopisala pierwszorzednie choc i tak byly braki widzac po nieoproznionej reklamowce inzyniera :) i na koniec moja opinia: jednak mozna się zachowac nie zostawiajac czarnych sladow na zywicy. Jedyny minus to taki ze Michal nie nadmuchal zadnego balona hehe do nastepnego!!! P.S. Rodzyn pomacany i wyglada zacnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly braki widzac po nieoproznionej reklamowce inzyniera

Heh! Ale długopis ktoś podprowadził :4:

Ja również dziękuje za miłe spotkanie! Cieszy mnie fakt że e30-tek nie brakowało :4:i że impreza odbyła się na naprawde wysokim poziomie!

Ktoś tam mnie pytał o rezystor dmuchawy do e30-mam,zapraszam na pw

Czekam na fotki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też super dziękuję za miły czas. Może następnym razem bardziej śmiało się będę odzywał :-P

To były jakieś prezenty? :-(

Ps byłbym wdzięczny za fotki od panów którzy mieli aparaty a nie jak ja toster.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam ze ludzie się mijaja, albo cos wypada w ostatniej chwili to az wola o spoty caloweekendowe :) moze wtedy kazdy dojedzie, z kazdym bedzie czas pogadac, naklejki pojda wszystkie, znajda się jeszcze ze cztery dodatkowe dlugopisy no i masaaaa zdjec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam ze ludzie się mijaja, albo cos wypada w ostatniej chwili to az wola o spoty caloweekendowe :) moze wtedy kazdy dojedzie, z kazdym bedzie czas pogadac, naklejki pojda wszystkie, znajda się jeszcze ze cztery dodatkowe dlugopisy no i masaaaa zdjec :)

A check engine będzie jeden i ten sam :D :mrgreen:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linas nie gadam z Tobą więcej, przy powrocie zapalił mi się CHECK :(

Robiles sobie podsmie****ki ze mnie i z kolegow to i się zemscilo :) ale to pewnie dlatego ze powietrze slizga się po wypolerowanym lakierze i nie trafia tam gdzie powinno czyli do silnika :)

P.S. Zeby byla jasnosc raz na zawsze! Nikomu nigdy nie zycze tej zoltej klatwy bo wiem jak w****ia więc to nie ja Kamcio :) Jednemu tylko zycze: pajacowi z A6 :)

Edytowane przez linu666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...