Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


falowanie obrotów


FOKS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie falują obroty przy 700 zazwyczaj na postoju, bez względu czy cieply czy nagrzany potrafia spadać do 500, mam wrażenie jakby miał za raz zgasnac, czasami jadąc stała prędkością mam wrażenie jakby paliwa nie dostawal tak go przymula, dodam ze przepływka jest dobra, filtr paliwa wymieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filozofować nie będę, ale... Podpisuję się pod chłopakami powyżej + warto przepatrzeć gumowe łączenia, czy nie masz gdzieś ze starości spękanego i lewego powietrza nie łapie.

Masz wmontowane chałupnicze ksenony? U mnie w is'ie alternator nie dawał rady takiego prądu utrzymać, co też powodowało falowanie.

Wiele też pomogło wymiana rolki napinacza.

Były też historie z kablami wysokiego napięcia.

Generalnie ile przypadków tyle teorii, ale zacznij od ogarnięcia krokowca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś hid-y i skrzynie w bagażniku, zobacze jak auto będzie chodzilo jeśli wszystko wyłączę, moze rzeczywiście tez byc jakiś kiepski aku, tylko jeśli byliby to aku to chyba caly czas by tak chodzil, czasami mam ze jak jade stała prędkością czuje jakby nie bylo mocy, jakby sie coś dławiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rzeczywiście podobne objawy do moich. Niestety u mnie oprócz motoru wyszła, delikatnie mówiąc, niezdrowa buda, przez co pogoniłem swój egzemplarz i zagadka nie została rozwiązana. Z resztą to był taki ulep, że jedyne co dobrze działało to centralny zamek :mrgreen:

Informuj jak idą prace, bo ąz sam jestem ciekaw co u Ciebie się dzieje pytanie_bmw

Edytowane przez lisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...