Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Andrzej Duppa


Lijo

Rekomendowane odpowiedzi

Lijo a o co chodzi ?

OK. Parę dni obsuwy ale na urlopie jestem :P

Tak dobrego i celnego hasła dawno nie słyszałem. Aż serce rośnie, że mamy takie mądre dzieci w podstawówkach.

Hasło mnie rozkłada i zrobię je sobie na powrót do WRO na tylnej szybie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Ja siedziałem przez godzinę na recepcji w naszej firmie żeby nasza asystentka Kamila mogła iść na protest bez brania urlopu.

Podzieliliśmy się z kumplami na cały dzień, każdy po godzince i wyszło super!

P.S.

"Gdzie diabeł nie może tam Babę (z całym szacunkiem) pośle" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struktura władzy tej chwil w Polsce według moich szacunków:

- Imperator :uklon_bmw:

- 1szy Antek

- 2gi Morek

- 3ci Zbyszko

- 4ta Betaka

- 5ta Władza czyli TVP

- 6sty resort wycinania Puszczy, blokad energii UV/WIND i "Więcej węgla dla wszystkich"

 

:bag::bag::bag: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Andrzej d***pa czy Bronek ktory skacze po krzeslach w parlamecie Japonskim :) Ogolnie sprowadza sie do jednego, ze kazdy rzad to po prostu zbieranina swin przy korycie.

 

Ja bylem mocno przeciwnikiem poprzedniego rzadu, moim zdaniem zdzierali z nas i okradali w bialy dzien (afera podsluchowa, OFE..). Po prostu pokazywali, ze maja nas w d***sku.

Obecny rzad, ktory nie byl moim faworytem - niestety moim zdaniem pokazuje ze chce sie kierowac w kierunku kraju czysto policyjnego. Kontorle, pelna wladza dla rzadu - typowy system "zamordyzmu". Slyszeliscie o tym, ze planowane bylo (nie wiem jakie sa szanse ze to przejdzie), ze maja wejsc nowe kasy fiskalne, ktore beda podlaczone online do glownego systemu kontroli Panstwowej. Czyli do tej pory jak ktos nabijal w ostatnim dniu mniesiaca na kasie fiskalnej obrot z calego miecha, to ok. Zdarzyklo sie. A teraz jesli Franek Kowalski nabije caly miesiac w ostatnim dniu, to od razu czerwone swiatelko w systemie glownym i Franuś ma kontrole i wiercenie w d***sku na drugi dzien.

 

Ogolnie pelna kontrola. Tak samo jak wyszlo to, ze w zeszla srode przeszla ustawa, ze sily panstwa moga byc uzyte przeciwko wlasnym obywatelom (np demonstracje itd) - "zamordyzm" Panie i Panowie..

 

Ale niestety, kazdy rzad ma na czele swoich priorytetow najwazniejszy cel - zeby sie nachapac. I dopoki to sie nie zmieni, to w kraju nic sie nie zmieni.

 

Od roku przestalem sledzic polityke, nie wchodze w to. Co 4 lata bede glosowal, ale zeby to przezywac tak jak to robilem pare late temu to istny bez sens bo konczylo sie na tym, ze po jezdzie do pracy przy radiu, powrocie przy wiadomosciach i wiadomosciach o 18 - jzu bylem wk***wwiony. Szkoda zycia. 

 

Co 4 lata robic swoje. Dobra rada zeby jakos na spokojnie zyc swoje i nie siwiec.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kasy fiskalne to z tego co mówił mi księgowy to chyba te największe firmy faktycznie tak będą miały od przyszłego roku, ale jak system się sprawdzi to ma to obejmować każdego. Dodatkowo najprawdopodobniej od 2018r wszyscy handlujący maja mieć kasy fiskalne, czyli zero zwolnień nawet dla babulinki która chce sprzedać na targu jaja...  Ja ogólnie od dawna nie interesuję sie polityką żeby mieć mniej stresu, a posiwieć i tak zdążyłem bo prowadząc działalność w tym kraju nie da się żyć bez stresu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja się już pokuszę o takie równanie: PiS=prawieISIS

Prawa wszelakie ma rząd, MEMdoopa (kolega z głównego tematu) i katolicki szariat....

Jak ustawa o zgromadzeniach wejdzie to po pewnym czasie może być Majdan w PL jak na UKR niestety......

 

P.S.

Jarosław! Polskę w spokoju zostaw!!

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...