Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


kupię swap silnika m54b30


mareq

Rekomendowane odpowiedzi

no to raczej to nie jest koniec tego silnika ale na 100 wielka szkoda. Raczej łatwo z silnikiem nie bedzie. Jutro zadzwonię jednego koleżki co ostatnio się chwalił że będzie ściągał a anglyji to dam znać. A repera tego nie kalkulejszyn?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje B30 o ktorym mowilem ze bedzie do remontu kupiony byl wlasnie z palety :)

skoro silnik legal i z auta z niemiec, to czemu ma obciete wszystkie wiazki i weze wodne?

hehe no napisz dla czego ? bo jak czasami czytam to mi się śmiać chce są rzeczy na które przy rozbiórce aut ludzie maja w dupie stare rury gumowe czujniki dla tego nie raz jest tak wyjęte liczy się szybki demontaż a nie dbanie o czujniczek który po wyjęciu i tak nie jesteś pewny czy działa bo kabel ma kilka lat. Ludzie maja to gdzieś 50zł za czujniczek czy 40zł za rurkę ^^ liczy sie motor skrzynia itp..

ps: Ja w tym nie widzę nic złego gwarancja się liczy rozruchowa nigdy do końca nie będziesz pewny czy silnik jest w stanie idealnym za mną już ten automat przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czakss, mi sie chce smiac z wielu innych rzeczy, ale to nie ten temat ;)

Silniki pochodza z jakichs recyklingow, gdzie na szybko sie je wyciaga bez zbednego pie**olenia bo i tak mial isc na straty. Na 99% nie byl sprawdzany bo zostal wyciagniety z jakiegos gruza, ale co tam, polaki przyzwyczajone do grzebania w smieciach i kontenerach po niemcach (patrz -> biznes oponiarski), wazne ze tanio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...