Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 Jawor


maxiks

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwań ciąg dalszy...

na OLX znalazłem coś takiego

BMW Seria 3 Super Stan, 153Tkm!!! Klima !! Bezwypadkowy!! Zarejestrowany w kraju! Jawor • OLX.pl

Czy mogę prosić o opinie?

Jutro z rana będę dzwonić do gościa i planuję wybrać się na oglądanie, chyba że skutecznie mnie zniechęcicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda aż za dobrze, może to ten słynny egzemplarz z pod niemieckiego koca w garażu. Przednie nery z polifta, a cała reszta z przed, trzeba dobrze zbadać przód auta. Jak pamiętam w 94r zaczynały dopiero wychodzić z tymi nerami, a nie 93. Słabe zdjęcia, niema się do czego doczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie mylę a chyba nie to polift wychodził w 96r od czerwca

Doczytałem że polift wchodził stopniowo z różnymi elementami i że trudno określić konkretnie kiedy rozpoczął się dokładnie. Nerki na pewno weszły w 96, przynajmniej tak piszą internety ;-) czyli żółte to można papiery dostać za dwa lata a nie tablice jak sprzedający twierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Sajmonowski

A nie lepiej przytargać coś od Niemca?

Może i ty masz rację... Niedługo czeka mnie kilka dni wolnego to może tam coś poszperam

A kto w niemczech jeździ "cywilnymi" e36? Nie licz na to że coś znajdzesz za dobre pieniądze w dobrym stanie. Teraz jedyne co warto szukać w DE w podobnych rocznikach to e39. Niestety z e36 jest tak, że albo coś ponad 10tyś od "fana" albo coś do roboty. Mam klamota z 95 roku i szukam od roku coś w lepszej opcji żeby z dwóch zrobić jeden, jest dramat i jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... Ale lepszy numer. Dostałem auto zastępcze, renault fluence... To jest dopiero dramat. 8 tys przebiegu a uszczelki w drzwiach odpadają. ECU pod maską nie osłonięte. Wszystko aluminiowe. Przy jeździe autostradowej spalil więcej niż moja bunia. Obraz nędzy i rozpaczy...

Trzaśnięte z mojego Meizu M2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...