Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Opinia o warsztacie w długołęce "części do BMW i audi" zakup i wymiana silnika


zielak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko pisze do was o opinie na temat warsztatu i sprzedawanych przez nich części mieszczą się oni w dlugolece pod Wrocławiem "części do BMW i audi" niestety padł mi silnik w bmce i chce od nich kupić i odrazu oni mi go zamontują za silnik chcą 1600 i za wymianę 1500, silnik zapalali przy mnie tyle ze na Plaka... Pytanie do was czy kupowaliście coś od nich ?? Czy mieliście styczniść z nimi ?

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczności nie miałem wiec nic na ich temat powiedzieć nie mogę.

A czemu Odpala li na plaka???

Ponieważ jakaś kostka została odcięta, ale podejrzewam że paliwo było odcięte bo jak przestał psikać momentalne zgasł ?

mi chodzi w sumie o sam słupek, reszta będzie moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się :) Zadzwoń do gościa, ma multum części i jest pasjonatem, na pewno coś doradzi :) 888333048, powiedz, że jesteś z polecenia klubu BMW :)

Dzięki za kontakt jutro zadzwonię, może coś będzie miał, co do tych z Długołęki to oni mieszczą się na ul. wiejskiej.. Na prawdę nikt nie miał z nimi styczności? niby są od 7lat tam...

Jak nic lepszego nie znajdę do poniedziałku to daje im...

A powiedzcie proszę jak mogę sprawdzić stan silnika, palić niby pali chłodnice itp już pościągane tak jak tłumik... zmierzyć kompresje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Łukasza i jest uczciwym człowiekiem, kiedyś mięli swoją mieścine na psiaku.... Bierzemy od nich sporo części z rozbiórki i nigdy nie ma z niczym problemu :)

Przemo to nie wymiana silnika a gołego słupka więc cena jak najbardziej na miejscu bo jest co kręcić....

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Łukasza i jest uczciwym człowiekiem, kiedyś mięli swoją mieścine na psiaku.... Bierzemy od nich sporo części z rozbiórki i nigdy nie ma z niczym problemu :)

Przemo to nie wymiana silnika a gołego słupka więc cena jak najbardziej na miejscu bo jest co kręcić....[/QUTE]

Dzięki LEO o taką własnie odpowiedź mi chodziło w takim razie w poniedziałek, zaciągam do nich swojego złomka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...