Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E60 2.2 benzyna Strzelin prośba o ocenę...


Kaczmar_e30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój dobry kolega chce kupić e60 i taką wypatrzył na portalu aukcyjnym:

Używane BMW Seria 5 - 31 000 PLN, 132 400 km, 2003 - otomoto.pl

Czy ktoś coś może powiedzieć o tym aucie ewentualnie jeżeli ktoś ma niedaleko to może zerknąłby z bliska i ocenił...

Zastanawiam się nad tym błędem napinacza pasów, gość ponoć to kasuje ale i tak on wyskakuje po czasie...?

mimo wszystko zanim pojadę wszelkie uwagi mile widziane...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przebieg... chyba pierwsze, co rzuca się w oczy :)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Takie pierd. o tych przebiegach, chcesz to Ci sprzedajacy zrobi 332 tysie. Skoro ktos bierze pod uwage to ogloszenie to przebieg widzial, i go akceptuje, wraz z podejrzeniami czy jest taki czy nie jest. Juz sie powoli robi w druga strone sytuacja z przebiegami, kazdy ponziej 200 to na bank krecony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pierd. o tych przebiegach, chcesz to Ci sprzedajacy zrobi 332 tysie. Skoro ktos bierze pod uwage to ogloszenie to przebieg widzial, i go akceptuje, wraz z podejrzeniami czy jest taki czy nie jest. Juz sie powoli robi w druga strone sytuacja z przebiegami, kazdy ponziej 200 to na bank krecony

Napisałem to, co rzuciło mi się w pierwszej kolejności w oczy przy oglądaniu ogłoszenia. Akurat średnio wierzę w taki przebieg w kilkunastoletnim samochodzie, szczególnie w tej cenie. Osobiście mogę coś na ten temat napisać, ponieważ mam nowe auto od stycznia i nalatane juz 40k przebiegu i to bez mieszkania w samochodzie ani kręcenia się po Europie, tak więc tak niskie przebiegi należy szczególnie weryfikować, ponieważ nie chodzi tu o Skodę Felicie, którą dziadek jeździł na działkę, tylko BMW, które jak wiadomo ma dawać frajdę z jazdy, nie stania w garażu. Osobiście zamiast wartości licznika, która będzie cieszyła moje oko wolę tą mniej atrakcyjną ale prawdziwą, przynajmniej wiem czego spodziewać się po samochodzie i jak planować eksploatację. Osobiście jestem zdania, że to nie przebieg określa atrakcyjność samochodu, a jego stan techniczny :)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagi ;)

temat nieaktualny.

Przed chwilą sprzedający to auto dzwonił do mojego kolegi i mówił, że był jakiś gość coś podłączał i silnik zaczął kuleć a teraz w ogóle nie zapala i auto oddał na warsztat... heh szkoda gadać...

pozdro

Edytowane przez Kaczmar_e30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie silnik porazka? Przeciez to zwykle m54. Nie wiem czy to nie jest e60 ktore jakis czas temu u nas bylo. Jesli to te samo to wczesniej jezdzila nim dziewczyna, do zrobienia byly vanosy i regulacyjna sonda, jakies szpece wymienili bank2 zamiast bank1 ;) przebieg sie nie zgadza z opisywanym przeze mnie autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uwagi ;)

Przed chwilą sprzedający to auto dzwonił do mojego kolegi i mówił, że był jakiś gość coś podłączał i silnik zaczął kuleć a teraz w ogóle nie zapala i auto oddał na warsztat... heh szkoda gadać...

ja mam coś takiego czasami jak się INPĄ podłącze. Po 10 minutach wszystko przechodzi i nie ma błędów. Ponoć jest to typowe zachowanie dla INPY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...