Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[S] BMW E38 740d, bardzo zadbany egzemplarz


Fado365

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Na wstępie chciałbym napisać że nie jest to mój samochód, ja tylko pośredniczę. Osoba sprzedająca jest mocno zainteresowana kupnem auta ode mnie, dlatego próbuje sprzedać swoją E38. Jest to 740dA, 2000 rok.

Jej zdjęcia macie w załączniku, dostane ich jeszcze więcej.

Opis tego co zrobił w samochodzie : 

Bmw e38 4.0d z 2000r. 245km,automatyczna skrzynia.Wszystko zrobione jeśli chodzi o mechanike tzn.

: -całe nowe zawieszenie + klocki ceramiczne z przodu

-nowa chłodnica -nowy intercooler

-nowy wiatrak klimy

-turbiny po sprawdzeniu(wypiaskowane,czyszczone ultra dźwiękami,geometria i storojenie zrobione no i wszystkie uszczelki nowe)

-nowy napinacz

-wszystkie paski nowe

-filtry i płyny nowe ( olej motul pół syntetyk)

Nic nie jest w niej do zrobienia.Blacha w bardzo dobrym stanie,do polakierowania klapa bagażnika(jeśli chcesz mogę to zrobić).Auto stoi na 18" felgach ori bmw stylling 94,opony do wymiany.Jeśli chodzi o wyposażenie to mogę ci dać vin i sobie sprawdzisz ale po krótce: -Duża navi+zmieniarka na 6płyt+wzmacniacz -Multifunkcyjna kierownica z tempomatem -Telefon (działający) -Elektryczne fotele,lusterka,szyby,roleta z tyłu,szyberdach -Podgrzewane fotele przód+tył -S EDC (zawieszenie komfort lub sport) -ABS,DSC,ASR wiadomo -Podwójne szyby - Xenon -Czujniki parkowania -Klimatronik -Nawiewy+zapalnicza z tyłu -Elektrycznie otwierana i zamykana klapa bagażnika reszte po vinie możesz sprawdzić : WBAGE81090DB83663 OC+przegląd do kwietnia przyszłego roku. Przebieg 330tys. Skrzynia pracuje idealnie,nie czuć kiedy zmienia bieg Spalanie mi na kompie pokazuje między 14-15l/100km ale jak liczyłem to pali ok.12litrów.

Cena jaka go interesuje to 24 tys zł. Egzemplarz mocno zadbany więc myślę, że znajdzie kupca ;) Rozsyłajcie, może ktoś będzie zainteresowany.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...