Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kto dorobi kluczyk


bedin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy z kodowaniem, ale zrobią dorobią.

Możesz też do aso zadzwonić po VIN ie ci powie ile.

Czas oczekiwania ok 4 dni z tego co pamiętam.

 

A kodowanie możesz samemu zrobić 2min w samochodzie - wujek Google ci podpowie jak bo dużo pisania. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ricardo_tat2 napisał:

też polecam kolesi na Kurkowej

 

Też ich polecam, kiedyś nawet otwierali mi awaryjnie auto, ogólnie właściciel ( chyba) to niezły magik tzn. Fachowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/04/2016 o 23:57, cziko napisał:

Nie wiem czy z kodowaniem, ale zrobią dorobią.

Możesz też do aso zadzwonić po VIN ie ci powie ile.

Czas oczekiwania ok 4 dni z tego co pamiętam.

 

A kodowanie możesz samemu zrobić 2min w samochodzie - wujek Google ci podpowie jak bo dużo pisania. :D

Chyba nie wiesz o czym piszesz... Kodowanie o którym bredzisz dotyczy jak się domyślam centralnego zamka, a dopisanie kluczyka do CASu czyli po polsku zaprogramowanie czystego transpordera z kluczyka pod immobilizer tak żeby auto odpalało nie trwa 2 minuty i na googlach się o tym nie dowiesz... No chyba że lecisz na sprzęcie od Simona to raptem 10 sekund.

A co do dorabiania to tylko u Robak'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, efendi napisał:

Chyba nie wiesz o czym piszesz... Kodowanie o którym bredzisz dotyczy jak się domyślam centralnego zamka, a dopisanie kluczyka do CASu czyli po polsku zaprogramowanie czystego transpordera z kluczyka pod immobilizer tak żeby auto odpalało nie trwa 2 minuty i na googlach się o tym nie dowiesz... No chyba że lecisz na sprzęcie od Simona to raptem 10 sekund.

A co do dorabiania to tylko u Robak'a.

Zwracam honor i masz rację.  :bmw_2:

 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...