Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Programy Windows itp...


Jaro

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście polecił bym 8.1 . Długo nie mogłem się do niego przekonać ale gdy zainstalowałem i posiedziałem dłuższy czas to jest kilkukrotnie szybszy od 7 i do tego jak zainstalujesz sobie witaminke shell to masz normalny start jak w 7. 

 

Ja tak mam już parę lat i jestem zadowolony. Natomiast w 10 jest już spora ingerencja MS w twój komputer. 

Jeżeli potrzebujesz ori z paragonem  to we Wro można kupić w Arescie. 

http://www.arest.pl/szukaj/?search_txt=Windows+8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hall napisał:

Osobiście polecił bym 8.1 . Długo nie mogłem się do niego przekonać ale gdy zainstalowałem i posiedziałem dłuższy czas to jest kilkukrotnie szybszy od 7 i do tego jak zainstalujesz sobie witaminke shell to masz normalny start jak w 7. 

 

Ja tak mam już parę lat i jestem zadowolony. Natomiast w 10 jest już spora ingerencja MS w twój komputer. 

Jeżeli potrzebujesz ori z paragonem  to we Wro można kupić w Arescie. 

http://www.arest.pl/szukaj/?search_txt=Windows+8.1

Po "ostatnich" aktualizacjach windows 7, 8, 8.1 ściąga tyle samo danych co windows 10. Mają tą samą strukturę. Każdy system ma aktualizacje więc ma te same zabezpieczenia. Teraz wybór systemu operacyjnego to bardziej kwestia sprzętu i gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 10 można fajnie skonfigurować i przede wszystkim odinstalować masę niepotrzebnego szitu.

Do tego odpowiedni konfiguracja i system jest cool. 

W system typu win 7 bym nie szedł bo to staroć no chyba, ze używasz do maxbimmera i redtuba ;)

Jeśli ma być do pracy to wziął bym Win 10 i masz z bani na kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Vistę i sobie chwalę, wszystko kwestia do czego ma być system. Jak miał bym wybierać 8 czy 7 wybrał bym seven. Osobiście proponuję na allegro używany program, lub sam klucz z "zutylizowanego" komputera. 7 64bit kosztuje ok 40 zł.

2 godziny temu, Lijo napisał:

W system typu win 7 bym nie szedł bo to staroć

Jeszcze sporo kompów na XP jest postawionych więc o siódemce bym tak nie pisał. Poza tym suport dla tego systemu raczej jeszcze przez kilka lat spokojnie będzie oferowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP to klamot do starej inpy i bankomatów. Nic więcej.

Mam instalkę do każdej windy na wszelki  i resztę diag tool'i na wszelki ale do puty działa świat to nie ma sensu iść w starocie. Zwłaszcza do pracy. Tylko dobrze zadministrować :)

 

P.S.

A co do supportu klienta indywidualnego to Microsoft dawał darmowy upgrade do 10 po to żeby pozbyć się usługi Update dla win 7. klient biznesowy to inna bajka do tego net itp ;) Ale generalnie 7 to też już trochę staroć...

Edytowane przez Lijo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...