Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


I stało sie :(


sierars1

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem uznają to jako szkode całkowita, zwłaszcza jesli silnik oberwał.

u mnie (e34) wycenili naprawę na 35tyś a moja bunia nieco słabiej oberwała, jesli chcesz wyrwac wiecej kasy proponuje starać sie o odszkodowanie za obrażenia których doznałeś.

Odszkodowanie należy Ci sie za "ból". I prędzej wyrwiesz kase w ten sposób, niż ciągając sie z warta po sadach.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, ...ale jak jak najdłużej uskazaj sie na różne "bóle" i dolegliwosci, nie sposób tego sprawdzic, a płacom za to slono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie jakie są objawy wstrząśnienia mózgu i mów lekarzowi że masz mdłości , zawroty itp, powiedz też że Cie kark bardzo boli i niech Ci dadzą kołnierz. cos tam jeszcze wymyśl i uderzaj do firmy która się zajmuje odszkodowaniami. biorą co prawda 10-20% z tego co wywalczą ale możesz się zdziwić ile kasy można za to wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medycznie troche ci podpowiem:

- bole glowy - nagle i silne - po prostu boli i juz, nie wiesz dlaczego - tak jakby od karku, z tylu glowy i kreci ci sie wtedy w glowie. - wskazanie na zwezenie tetnicy wewnatrzkregowej - od uderzenia mozliwe - sprawdzalne, ale nie w 100%

- problemy oddechowe - kompresyjny uraz klatki piersiowej - miesnie miedzyzebrowe, zbite zebra, nadwyrezone stawy mostkowo-zebrowe - Boli i juz.

- lewy bark, z promieniowaniem do bicepsa i miesni naramiennych - kompresyjnie po scisnieciu pasem - w dole pachowym masz all nerwy, do sprawdzenia... ale kolejki sa takie ze czeka sie ok roku...

wspolczuje Ci, dawaj znac jak u ciebie i jak u tego kolesia. Mysle ze w razie czego kazdy z nas sluzy pomoca.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medycznie troche ci podpowiem:

- bole glowy - nagle i silne - po prostu boli i juz, nie wiesz dlaczego - tak jakby od karku, z tylu glowy i kreci ci sie wtedy w glowie. - wskazanie na zwezenie tetnicy wewnatrzkregowej - od uderzenia mozliwe - sprawdzalne, ale nie w 100%

- problemy oddechowe - kompresyjny uraz klatki piersiowej - miesnie miedzyzebrowe, zbite zebra, nadwyrezone stawy mostkowo-zebrowe - Boli i juz.

- lewy bark, z promieniowaniem do bicepsa i miesni naramiennych - kompresyjnie po scisnieciu pasem - w dole pachowym masz all nerwy, do sprawdzenia... ale kolejki sa takie ze czeka sie ok roku...

wspolczuje Ci, dawaj znac jak u ciebie i jak u tego kolesia. Mysle ze w razie czego kazdy z nas sluzy pomoca.

Pozdrawiam.

Oggy czyż byś był medium bo to co wymieniłeś głowa-silne bóle przejściowe, bark to właśnie mi dolega bo tego nie wymieniłem.

Dziś byłem w PZU i jutro oględziny tylko jakaś pipa telefonicznie wzieła to na moje AC i będę musiał Vat odprowadzić ale to jest jeszcze do wyjaśnienia. izłożyłem fakturki za ściągnięcie i parking na 2koła piechotą nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medium nie jestem, ale znam sie co nieco na mozliwych urazach.

Jesli masz takie dolegliwosci i jestes we wroclawiu:

- lekarz I-go kontaktu -> skierowanie na USG naczyn w obrebie kregoslupa szyjnego z wskazaniem na tetnice wewnatrzkregowa (robia to na I-go maja) - koniecznie wez wynik badania.

- skierowanie do neurologa - najlepiej na traugutta w marciniaku - moze i zla opinia, ale lekarze najlepsi (i pewnie stad opinia...). Jesli bedzie jakis problem z kolejka daj znac, postaramy sie to obejsc - i tu tak samo wez wynik badania + szeroki opis mozliwie.

Chyba ze chcesz zaczac od ortopedy, specjalisty od urazow to tez moge polecic kontakt - ale info tylko poprzez PW.

Pozdrawiam i 3m sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki będe mniał na uwadze.

[ Dodano: 7 Maj 07, 10:16 ]

Mam takie pytanko prowadzę działalność gospodarczą i jak wiadomo płacę ZUS :( ale bez chorobowego, że szpitala dostałem zwolnienie na 44dni czy PZU wypłaci mi za ten okres odszkodowanie czy nie bo ZUS na pewno nie.

[ Dodano: 7 Maj 07, 15:18 ]

Witam

Dziś otrzymałem nie miły tel. z wiadomością że koleś zmarł :( i będzie robiona sekcja zwłok.

No to prokuratora mam na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...