Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Clear'y do e 34


Dziki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
typ 2 i 3 widujemy coraz czesciej, dlatego nr 1 - dają rade i nie ma ich pewnie jeszcze nikt :mrgreen: a propos, poszukuje clear'ów, lub czerwonych z białym kierunkiem, albo czarnych (jak od Tresera) , do E-34 Touring pytanie_bmw Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?

ja tez, od dłuzszego czasu. jak znajdziesz to daj znać.

pozdrawiam bmw_beer .

p.s. ładna bunia <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Giera, Moim zdaniem, chociażby Piotr Gackowski na ostatnim spocie udowodnił, że wszystko jest sprawą gustu. Patrząc na jego autko, reprezentujące diametralnie inny styl niż moje (i wnioskując z twojej wypowiedzi - twoje), mogłem powiedzieć dużo, ale na pewno nie to, że jest brzydkie i nie pasuje to e34... bo takie nie było.

image00035kc0.jpg

image00036bg8.jpg

image00040ks9.jpg

Uważam, że idąc własną drogą (i stylem) w przeróbce auta, zawsze osiągnie się coś niepowtarzalnego. A jeśli ta niepowtarzalność razi oczy to trzeba po prostu je zamknąć...

ps. pozdro i szacun dla Piotrka <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tazunio, Tak masz racje.. ale widzialem niedawno zdjecia przerobki rosjan.. i z pieknej e34 stalo sie wielkie ***

Ta bunia bardzo ladnie wyglada.. ale jednak jestem za oryginalem + dokladki progi jakas lota fajny tlumik aluski. Nie powiem ze nie.. sam tez robie modyfikacje ktore nie odpowiadaja np moim kumplom ale to moj gust a o gustach sie nie rozmawia niby ;]

Tylko jest jedno ale.. Robic samochod trzeba rowniez ze stylem i wyczuciem.. bo czasem w wlasnej fajtazji mozna zejsc na wieś tuning (nie obrazajac ludzi mieszkajacych na wsi - sam mieszkam na wsi) albo kosmos tuning - dziwioląg.. dolacze zdjecia jak znajde tamta oblesna e34 by rus.

@edit

tu macie foty do niczego bmek.. bynajmniej dla mnie.. nawiasem to sa e34 :?

177is8.th.jpg

35b2419d070ccf4b47c43469f1f5d697rk2qq3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na swoim trupie opcje numer 3 , ale powiem że do innego koloru bym nie założył , jakoś bardzo mi podeszły do czerwonego i wydaje mi się że pasują <bmw_1>

Te lampy są wzorowane na lampach z E46 więc nie można mówić o udziwnieniach bo to goście z BMW wymyślili taki wzór i tyle :mrgreen:

Moje padło :

17032008003jr6.jpg

A tu E46 w której takie są w oryginale :

e46_m-look_rear.jpg

Moje są z IN-PRO , śmigam na nich dwa lata i nawet żarówki nie musiałem jeszcze wymieniać , taki fart ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e46 ne i sa im-pro. przyjrzy jsie dokladnie.

Nie skumałem do końca co napisałeś :D

W E46 są oryginalne w takim wzorze , może nie te na zdjęciu ale są więc napisałem że nie jest to wymysł chińskiego projektanta tylko coś związanego z BMW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucius, widzisz.. dla mnie juz te lampy zatracaja wyglad e34.. i nic nie zmieni mojego zdania.. Tobie sie pewnie podoba.. mi nie.

e34 to nie e46!

tak pozatym kwestia gustu

Ale ogolnie widac ze zadbana Buńka 8)

Ps. Ladna manga Twojej buńki.. sam robiles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...