Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[kupię] e39 lift, ew. e38, e60, e65


mbrs

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam e39 po lifcie i nie mogę znaleźć, nie mam czasu i nie chce mi sie jezdzic 400km zeby zobaczyc kolejny samochod wygladający inaczej niz byl opisywany w ogloszeniu, jak zwykle bywało.

 

Gdyby ktorys z kolegow zechciał sprzedać, lub moze wasz znajomy, albo ogladaliscie samochod z ogloszenia godny uwagi, prosze o info, bede bardzo wdzieczny. Po pewny samochod moge zaryzykowac i pojechac nawet na drugi koniec polski.

 

Jesli nie e39 to biore pod uwage jeszcze e38 z konca produkcji, lub e60/e65 raczej z poczatku produkcji z uwagi na ograniczony budżet.

 

Wymagania:

-limuzyna

-jakiś ciemny kolor

-automat

-motorynka od 3L w góre (obojetnie)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec, nie mam ściśle okreslonego budzetu. Rozwaze kazdy samochod - względem jego stanu. Najlepiej ~15k zł, może troche wzwyż, zalezy od egzemplaza, ale za wiecej niz 20k nie chce, natomiast e60/e65 wiadomo ze trzeba dac wiecej.

 

Marzy mi sie kupić samochód po kimś z was forumowiczow :) wydaje mi sie ze wiekszosc dba o swoje samochody.

 

Dobrze jakby miał przebieg ponizej 300, zdaje sobie sprawe z "wiarygodnosci" tych co maja po 180k czy 200, ale wiadomo - lepiej sprzedam za pare lat z 300 pare na liczniku niz ponad 400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakbyś zbliżył się do kwoty 25k, do zapraszam na oględziny.

e39 530da sedan,2002r. czarny metalik najechane coś 275 tyś. zawieszenie M,koła 18, ładny jasny środek, itd,itd

Mogę przesłać foty, Vin i co tam jeszcze potrzebujesz, ale 25k to cena wyjściowa.

 

Edytowane przez Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety koszty utrzymania naszych aut w idealnej kondycji sa bardzo wysokie stad ponizej 20tys to nie ma sie co spodziewac perełek. 

 

Co do E60/65 to lepiej sie nie pakuj w przedlift. Ich nizsza cena nie bierze sie z powietrza. Sprawiaja mnostwo problemow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem bo balem sie utraty wartosci... Teraz żałuje. Ceny prawie stoją w miejscu. Liczylem ze teraz (po 2 latach) kupie e60 w tej cenie ale ponizej 30 ciezko cos dobrego. Mam inne wydatki i kompromisem dla mnie bedzie e39 do 20k.

 

Spiesze sie z zakupem bo boje sie bałaganu po nowym roku w związku z nową akcyzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...