Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zderzak seria a M-pakiet - różnice w elementach


Nev

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

pytanie: jakie czesci "okolozderzakowe" roznia sie w przypadku serii i M-pakietu? Kupilem ori zderzak, ale srednio sie spasowal i nie wiem co jeszcze musze dokupic. Kupilem teoretycznie kompletny, z belka, szerokimi slizgami, wlotami powietrza (to te "wkladki" na koncach zderzaka ktore nachodza na slizgi). Cos jeszcze? Ludzie mowia, ze nadkola sa inne, a teraz gosc w aso stwierdzil ze takie same...

 

wpadlem na ten temat: http://e46forum.pl/e46-montaz-zderzaka-przedniego-m-pak-7331

i tu pisza o jakichs kanalach, wlotach i omg nie wiem co jeszcze, ale rozumiem ze ten wykaz czesci to lista "po bozemu" - a czy jest jakies niezbedne minimum, ktore trzeba spelnic zeby niekoniecznie bylo kompletnie j zgodnie z fabryka ale zeby wystarczylo i wygladalo?

 

@Mari0 ty chyba dokladales, jak to  wszystko wyszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polift cabrio, a m pak kupiony od przedlifta coupe, ślizgi się okazały inne przód i tył, nadkola to już sam nie wiem, ostatecznie zostałem rzeźbiarzem i zostały oryginalne nadkola i wloty z mpaka jakoś podeszły pod te nadkola. Na pewno nie jest tak jak fabryka nakazała, ale nie mam się naprawde czego wstydzić. Wszystko spełnia swoją rolę, hamulce na pewno dostaja powietrze do chłodzenia. 
Miałem już po prostu dość dokupowania elementów których mi jeszcze brakuje. W internecie wszystko plug and play, wszyscy się chwalą jakie to super. G. prawda. 
na początek, sciągnij swój zderzak, sprawdz ślizgi i patrz na zderzaku który chcesz kupić czy to podejdzie.
Przez kilka dobrych dni drążenia tematu nie doszedłem do żadnych wniosków czy tabelki co od czego pasuje, a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...